Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megváltoztatta a véleményed a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltoztatta a véleményed a párodról az összeköltözés?

Figyelt kérdés
...4éve vagyunk együtt és 1éve lakunk együtt. De úgy érzem jobb lett volna hamarabb mert más lett róla a véleményem. Tudom lakva ismered meg a másikat de elobb nem tudtunk összeköltözni
2019. szept. 24. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Nem, csak árnyaltabb lett.
2019. szept. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
igen, borzalmasan kiábrándító volt
2019. szept. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Rengetegszer megbántam az elején hogy összeköltöztünk, családcentrikusnak mondta magát, majd mikor megszületett a gyerekünk, sosem volt itthon. Voltak nagyon durva veszekedéseink, aztán leültünk megbeszéltük kinek mi a problémája, azóta minden klappol. Nálatok mi a probléma ha megkérdezhetem?
2019. szept. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg bizony. Kiderult minden amit allitott az hazugsag magarol, a rendszereteterol, a hazvezetesi gyakorlatarol (takaritas/mosas/mosogatas/kutyaetaltatas).

Elotte sajnaltam, hogy hat nehezen birhat a nagy kolkeivel es azok miatt uszik mindig a haza, erre osszekoltpztunk es fel ev mulva egyertelmu volt mindent tole tanultak a piszkos kis kolkok es hogy o is maximum kezivezerlesu es sokmindent ha nem szeret inkabb nem csinal meg. Csak egy erdekes pelda: o mindig foz a gyerekeinek hetvegen es neha hetkozben is. Hat osszekoltpztunk es nagyjabol 3 havonta fozott akkor is mindenbe annyi csipospaprikat rakott, hogy ehetetlen lett. Igaz o elvarta tolem a meleg etelt. Es a jellemet is sok iylen miatt masnak lattam...leginkabb hazudosnak, mismasolosnak, lustanak es onzonek.

2019. szept. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Mi rengeteget beszélgettünk, szó szerint mindent átbeszéltünk hogy tényleg teljesen megismerjük egymást már összeköltözés előtt. Én úgy látom, hogy ez az ami miatt ennyit csalódnak az emberek összeköltözéskor, egyszerűen hiába vannak együtt évek óta nem ismerik egymást, nem beszélgetnek semmilyen mélyebb dologról vagy arról, hogy ki mit hogyan képzel el. Plusz nálunk alap volt már az elejétől, hogy főztünk, takarítottunk, pakoltunk együtt stb hiába nem éltünk együtt. Szóval így mire összeköltöztünk már tényleg tudtuk, hogy ki milyen és hogy működni fog. Ha ekkorát csalódtál a párodban és abszolút nem az az ember akit szeretnél magad mellé akkor semmi értelme tovább húznod.
2019. szept. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem
2019. szept. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!