Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a barátomnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt. Csak a szexel van a gond. Kevésszer csináljuk és az is kb 10 perc. A mérete is gond, olyan mint egy virsli kb 14-5 cm hosszú. Hogy mondjam meg neki hogy ez nekem nem férfias ránézésre sem? De úgy hogy ne gázoljak a lelkébe ? Mivel nagyobb már nem lesz soha neki ezért szakítani is fogok vele.
2019. szept. 25. 10:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
68%
14 cm az kicsi!!
2019. szept. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
19%
Kamu. Újabb kispöc.sű akarja bizonyítani, hogy a nőknek csak a méret számít.
2019. szept. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
40%

Félreértés van, a 14-5 az 9cm hosszú. :)

Mondjuk az egész kérdés egy akkora kamu hogy reng bele a föld, mert 5cm vastag 14cm hosszú farok a legtöbb nőnek még sok is. A nők többsége nem a hosszúságot érzékeli, hanem a vastagságot. Ha egy farok 20cm az egy csomó póznál már hozzáér a méhnyakszájhoz és nagyon fájdalmas érzést vált ki. Sok férfi azt hiszi hogy nagy farokkal könnyű dugni, pedig nem így van, ha figyelsz a partneredre és nem akarsz neki fájdalmat okozni, akkor soha nem nyomhatod be tövig, nem lehet "vadulni".

A kevésszer csináljuk és az is csak 10 perc kifejezésre csak annyit, hogy a legtöbb nő örülne ha egy aktus 10 percig tartana.

2019. szept. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
66%
13. nem minden nő működik így. Nekem a 14 baromi kicsi volt, semmit sem éreztem belőle. 18-20-21 centis exeimmel és 20 centis férjemmel tökéletes, lehet vadulni, tövig be lehet rakni.
2019. szept. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
49%

13 vagyok...

Természetesen genetikailag nem vagyunk egyformák, Te valószínűleg az átlagosnál hosszabb hüvellyel rendelkezel. Személyes tapasztalatom alapján egy majd 20cm farokkal legtöbbször már fájdalmat lehet okozni szex közben, több volt partneremmel is ez volt a helyzet. A kivételek erősítik a szabályt, voltam olyan nővel is akiben még én is csak harangoztam, de volt olyan partnerem is akivel harmadik próbálkozásra sikerült csak bevarázsolni. :)

2019. szept. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Emberek, nem veszitek észre az iróniát a kérdésben és a válaszokban? :D Nem számít a méret egyáltalán.
2019. szept. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!