Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy mondjam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy mondjam meg a barátomnak, hogy ne egye meg az összes kaját, ha átjön hozzám?

Figyelt kérdés

Még eléggé friss a kapcsolat, nem szeretném megbántani. De egyszerűen amikor átjön a barátom (23/F) mindig kér valamit enni és konkrétan annyit eszik, mint egy terminátor. Ami neki egy adag, az nekem három. Én az egyetem mellett egy csomót dolgozom, szóval nincs sok szabadidőm főzni. Vagy azt eszem, amit anyu küld nekem vagy főzök magamnak.

De a barátom nagy étvágya miatt már volt, hogy este neki kellett állnom főzni, mert megevett mindent, amit két napra készítettem magamnak, nekem semmi nem maradt. És igazából nekem pénzem sincs már erre, kicsit sokba kerül ennyi kaja... Nem értem, ezt miért csinálja. :/ Ő elég jól áll anyagilag, még egyetlen napot sem dolgozott az egyetem mellett, mert nem volt rá szüksége, a szülei mindenben támogatják. Hogy mondjam meg neki, hogy legyen szíves otthon enni vagy legalább visszafogni magát, amikor nálam eszik anélkül, hogy sértődés lenne belőle?

19/L


2019. ápr. 27. 18:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
15%

Ha annyit eszik, mimt egy terminátor, akkor bizony max felrakja magát tölteni, hisz a terminátorok robotok, akiknek nem kell emberi étel.


A kapcsolatodnak pedig nincs semmi értelme, ha egy ilyet segítség nélkül nem tudtok megbészélni.

2019. ápr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
4%

Hát ez gáz.

Mondjuk a vízzel is spórolj, nehogy már nálad fürödjön, ha több a rezsi, még kevesebb jut kajára.


Másrészt nem értem miért nem ajánlja fel, hogy segít vagy támogat ha már megteheti.

Egy kapcsolat arról szólna, nem?

2019. ápr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
96%

Őszintén!

Mondd el, hogy bocs, de egy este megeszed, amit két napra főztem magamnak, és időm sincs, hogy minden nap főzzek, és pénzem sincs annyi, hogy kétszer annyi kaját vegyek. Nem sajnálom, de neked is meg kell érteni, hogy korlátozottak a lehetőségeim.

Vagy kérd meg, hogy mielőtt megy, vásároljon be, mert ha mindent megeszik, akkor neked két napig nem lesz kajád.

Aki ezen besértődik, az nem szeret téged, csak feljár hozzád zabálni.

2019. ápr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Bírom az ilyen konfliktusokat, amikor az egyik fél nagyon gázul viselkedik, de azért "hogy oldjam meg hogy sértődés ne legyen belőle? ". Ha nem akarod hogy sértődés legyen akkor ne szólj semmit, és tűrd tovább ezt a viselkedést. Ha a párod nem veszi észre magát, és neked kell emiatt szólni akkor úgyis meg fog sértődni. Nem tudsz mit csinálni, bármilyen finoman fogod ezt közölni vele, a nyakamat rá hogy be fog "durcizni". Egyébként ne hívd át olyan sokszor magadhoz, találkozzatok máshol akkor nem tud mindent felzabálni nálad. Vagy, ahogy itt leirtad ugyanezt elmondhatnád neki szemtől szembe is. "légyszíves egyél otthon, vagy szállj be a kajapénzbe ha már itt eszel, mert az én fizetésem nem elég két éhes szájra".
2019. ápr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%
Régebben én is jártam egy nőhöz,mindig ott ebédeltem és vacsoráztam.Mindig belepótoltam a kajába.
2019. ápr. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Azért kértem tanácsot, mert nagyon sértődékeny és ha valami ehhez hasonló problémát akarok vele megbeszélni mindig besértődik.


"Mondjuk a vízzel is spórolj, nehogy már nálad fürödjön, ha több a rezsi, még kevesebb jut kajára." Gondolom, te sosem voltál egyetemista és neked sosem kellet spórolnod. Sajnos az én anyagi helyzetem távolról sem fényes, nekem nem egyszerű ennyi pénzt ételre előteremteni. Amikor meg én vagyok nála általában csak teával kínál meg.

2019. ápr. 27. 19:06
 7/24 anonim ***** válasza:
92%

Akkor egy új kérdés is felmerül: miért vagy együtt egy sértődékeny kisgyerekkel?


Bántásnak is veheted a kommenteket, de itt most az a szitu, hogy a legszebb éveidet fogod elpazarolni egy rossz kapcsolatra, ha nem nyitod ki a szemed, hogy nem illik hozzád a srác.

2019. ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Próbáltam, hogy nem hívom magamhoz, de volt, hogy magától jött és itt akart lenni. És amikor azt mondtam, hogy most nem igazán van kajám, akkor benézett a hűzőbe és elkezdte kérdezgetni, hogy "akkor ez mi?"

Mondtam, hogy magamnak csináltam és nem nagy adag, nem lesz elég. De hogy ő mennyire éhes, adjak belőle egy kicsit.

2019. ápr. 27. 19:09
 9/24 A kérdező kommentje:

Nem veszem őket bántásnak, sőt köszi, hogy írtatok. :)

Igazából már nem vagyok biztos abban, hogy akarom-e egyáltalán ezt a kapcsolatot.

2019. ápr. 27. 19:10
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Így már egyértelmű, hogy csak zabálni jár hozzád. Ő jól lakik nálad, te meg igyál teát.

És szoba se mered hozni, mert besértődik...

Ez egy pofátlan bunkó. Mérget vehetsz rá, hogy direkt lehúz kajával, azon is spórol.

Értem én, hogy most a fiatal csajok be vannak feszülve, hogy jujj, csak gold diggernek ne nézze a pasija. De azért nem kell átesni a ló túloldalára, hogy eteted, itatod, viszonzás nélkül. Sokba kerül neked az a kis szex, nem gondolod?

2019. ápr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!