Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi ilyen?

Figyelt kérdés
Mostanában parom nem nagyon akar velem eljonni sehova, hiába megbeszélunk valami programot előtte mindig lemondja.Meg sose ő sose keress, de mikor itt van akkor érzem hogy szeret. Mikor megkerdezem tőle h akkor inkább szakitsunk mindig aztmondja hogy szeret csak mások az igényei. Miért csi alja ezt?
2019. szept. 25. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesnek veszi, hogy vagy neki. Talán kicsit éreztetni kéne vele :nem ő a világ közepe.
2019. szept. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Izabella220 ***** válasza:
79%
Ha az igények nem egyeznek, az baromi fárasztó és idegesítő lesz egy idő után. Olyan dolgok maradnak majd ki az életedből amik miatt stinte megutálod egy idő után őt. Hidd el megváltozni nem fog, mert ilyen és kész. Neked ez vagy tetszik és nellette maradsz tele lemondásokkal a hátad mögött, vagy tovább állsz.
2019. szept. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer oda menjetek ahova ő tervezi, máskor oda ahova te. Így lehet, hogy lesz kedve menni.
2019. szept. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ahova ő akar én mindig megyek de fordítva.. ezt inkább hagyjuk ....
2019. szept. 25. 22:48
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Akkor nem szeret igazán.
2019. szept. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Mind.
2019. szept. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezekszerint nem nagyon akarja együtt tölteni az idejét veled.
2019. szept. 26. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szokott hívni magával ha megy valahova meg 2 naponta látjuk egymást csak ha én találok ki valami programot sose tetszik neki,olyankor fáradt vagy nincs kedve...
2019. szept. 26. 08:50
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Erről egy vicces sztori jut eszembe, volt egyszer egy barátnőm (aranyos, bájos, szenvedélyes típus volt), el kellett mennie egy családi programra, amire neki se volt kedve, hát elhívott engem is :)

Amikor tiltakozni próbáltam, egy késsel a kezében mosolyogva csak annyit mondott: "Hát, én a sürgősségire szívesebben mennék..."


Próbáld ki, meggyőzően add elő - mindig van olyan program, amit nem lehet lemondani :)

29/F

2019. szept. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolsó😂😂
2019. szept. 26. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!