Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Agresszív a barátom? Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agresszív a barátom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma összevesztünk egy semmiségen. Igazából ő kapta fel a vizet rajta és üvöltözni kezdett velem, majd a karomat szorongatta és párszor meglökött. Közben nagyon csúnya szavakat vágott a fejemhez amit nem érdemeltem meg. Párszor a falba vágott a kezével. Én nagyon megijedtem soha nem láttam még ilyennek. Akkor nem is tudtam mit szóljak ehhez. Utána elment haza és megírtam neki, hogy velem így nem bánhat és nagyon rosszul esett. Megigérte, hogy nem lesz többet ilyen és nagyon szeret. Ne hagyjam el emiatt. De eddig nem volt ilyen. Most is csak egy kis dolgon bukott ki. És hiretelen jött az egész. Azt már hallottam, hogy egyik családtagjával így bánt, de nem vártam, hogy velem is így fog. Szakítanom kellene? Vagy tényleg megváltozik? 10 hónapja vagyunk együtt és szeretem

Én 20/L ő 22/F


2019. szept. 25. 21:48
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
97%
Ez jobb nem lesz, csak rosszabb. Szakíts vele.
2019. szept. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 Savlekotő ***** válasza:
91%
Most is csak egy kis dolgon bukott ki.. Jellemző,meg az is h ígérget. A nagyobb dolognál meg simán a fejedet veri bele a falba nem a kezét,idegbeteg.. egyik családtagjával így bánt, de nem vártam, hogy velem is így fog.. Pedig láss csodát már úgy bánik,rángat stb. És nem nem fog változni mert te azt a mesét olvastad h a másik változhat,maximum a beetetésnél még nem mutatta ki a foga fehérjét h egy agresszív idegbeteg aki piti dolognál is elmebetegként reagál,és rajtad veri el,tényleg mi lesz a nagyobb dolognál? Ne várd meg.
2019. szept. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
98%
Szép ígéretek. Csak ha vki egy apróság miatt így reagál, annál lesz következő alkalom. Menekülj még mielőtt a férje lennél és gyerekeitek lennének!
2019. szept. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
87%
* felesége bocsánat :-D
2019. szept. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
91%
Mivel úgyis meg fogod várni, míg rosszabb lesz, gyere vissza pár hónap múlva, hogy elolvashasd ezt: igen, ez csak rosszabb lesz, szakíts.
2019. szept. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
99%
Nálam ez instant szakítás lenne, de már akkor nagyon villogott volna a piros vészjelező lámpa, amikor megbízható forrásból olyan hallok, hogy akár családtaggal, akár bárki mással így bánt.
2019. szept. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
92%
Rúgd ki az anyjába, és legközelebb ne kismajmot, hanem érett, felnőtt, FÉRFIT keress!
2019. szept. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim válasza:
98%
Minden előttem szólónak igaza van. Még túl fiatal vagy, naiv, és tapasztalatlan. Nincs mire várni, hidd el.
2019. szept. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
98%
Ha egyszer megtette, megteszi többször is. Hidd el időpocsékolás. Tapasztalatból mondom. Fogsz találni valakit aki majd megbecsül!
2019. szept. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
98%
De hagyd el emiatt, lehet nem holnap fog újra előfordulni, de biztos újra agresszív lesz veled. Addig hagyd el amíg nem késő!!
2019. szept. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!