Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Azt hittem hogy nem fogok megunni még egy kapcsolatot de most úgy érzem pedig annyit kínlódtam érte hogy összejöjjünk de nem mindig vagyis van olyan nap mikor akarom és van olyan mikor nem is akarok vele lenni érzem hogy nekem más és több kell de nagyon meguntam hogy egy hónapban egyszer találkozunk és nem tudom mit csináljak,szeretem vagyis csak azt hiszem mert nem is vagyok biztos benne azon gondolkodtam hogy mást akit szerettem azért sírtam mikor elváltunk több időre ő mikor megy el van én jövök el tőle semmi vagyis jó picit rosszul esik de nem jön az a hű nagy fájdalom nem is tudom hogy szereteme , és nem tudom ha elhagyom elrontoke mindent vagyis az életem de azért elhagyni sem akarom ó azt sem tudom mit akarok, de azért belegondoltam hogy mindjárt 8 hónapja hogy együtt vagyunk és találkoztunk max. 15 ször abból is legtöbb két napos talizás volt.

2019. jan. 28. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor jöttök rá h a távkapcsolat kuka..
2019. jan. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk van aki egy helyen lakik de kb hasonlo kevés a tali. Ezeknél egyik v mindkét fél se nagyon kapar...

Csak hát hézagtöltésre jo lesz alapon kell vki kapcsolatokért nem kár..

2019. jan. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért írhattál volna vesszőket, mert akkor könnyebb lett volna olvasni és értelmezni.


Mi a párommal szintén itt tartunk 9 hónap után, amiben az fáj, hogy csak 30 km a távolság és neki van autója.


Nem tudom, hogy nálad a teperés mit takar, mert nálunk többször volt, hogy szabi alatt külön készítettem neki ebédet és vagy busszal vagy vonattal elvittem neki. De ezt ő, mint kiderült, túlzott ragaszkodásnak vette, hogy neki több tér kell.


Üljetek le megbeszélni a dolgokat, hogy melyikőtök mit vár el a kapcsolatotoktól, hátha dülőre juttok. Akkor hátha letisztulnak az érzelmeid is. 35+N

2019. jan. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezeket a kapcsolatok hívják "part time lover" jelzővel angolul. Ezek nem feltétlen a mély érzelmekről szólnak, amikor mindkét félnek van felesleges szabadideje akkor találkoznak és kellemesen eltöltik egymással, de semmi több. Aki mindennap találkozhatna a szerelmével és mégsem teszi ott valami nem stimmel, tudatosan úgy alakítja a kapcsolatot, hogy ne fejlődjön.

Amikor sokat jártam külföldre melózni nekem is volt ilyen kapcsolatom, heti 1-2 napot voltunk együtt. Nekem bőven elég volt, a barátnőm elvált anyuka volt 2 pici gyerekkel, ő is azért ragaszkodott hozzám, mert minden felmerült problémát megjavítottam nála és volt autóm. Nem akartunk egymástól többet, de aránylag jól elvoltunk.

41F

2019. jan. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ember maga tudja, hogy megéri e neki azért a havi 1 napért annyi sokat kínlódni és szenvedni....
2019. jan. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat,Amúgy nem tudom valaki írta hogy üljünk le és Beszéljük meg de nem tudom nem igazán szoktunk ilyenről beszélni helyesbítek inkább szerinte semmi érzelmes lelkizős dologról nem beszélünk,mert ő nem egy ilyen személyiség és ez nagyon zavar benne :/ múltjáról semmit nem tudok és ő se nagyon az enyémről csak ami vicces sztori, mert ő nem szeret ilyen dolgokról beszélni, ha bármi ilyen szóba jön témát vált, majd máskor megbeszéljük és ha valamit meg tud rólam ő van felmérgelődve,hogy ezt miért nem tudta
2019. jan. 30. 00:26
 7/7 anonim ***** válasza:

Még az is lehet nős.. Nézz a körmére,semmit nem tudsz,meg ne lepődj..

58N

2019. jan. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!