Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a megoldás a folytonos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás a folytonos veszekedésre? Már kezdek teljesen kikészülni

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek. Szóval a helyzet az hogy 18 éves lány vagyok és kapcsolatban élek a 27 éves párommal már 1 éve. Minden jól működött,de manapság nem igazán alalulnak jól a dolgaim, sok hajam ki is hullot ezért elvesztettem egy picit az önbizalmamat. Mondtam is a barátomnak néhányszor hogy csúnya vagyok (tudom ezt nem kellett volna) és legutóbb nagyon durván kiakadt rajta, mondván ez az ő ízlését is sérti. Aztán kibékültünk de a téma megintcsak előjött+ha neki van valami problémája velem akkor azt sose ossza meg. Csak ilyen viták során derül ki hogy jaj ezt nem is jól csináltam és fel se tűnt. Milliószor elmondtam neki hogy ha nem mondja el mi baja, nem tudok rájönni magamtól. Olyanokat is hozzávágott a fejemhez ha pl. Mentünk valahova hogy nem kerestem utána a helynek és én ezen már kiakadtam mert úgy éreztem semmi se jó amit én teszek pedig próbálkozok. Én szeretem őt és ő is szeret engem. De vannak problémáink amiket fogalmam sincs hogyan lehetne megoldani. Mindketten tapasztalatlanok vagyink kapcsolatok terén,én is csak tanulgatom hogyan is kéne lereagálni helyzeteket. De néha nagyon nehéz :/ Mit ajánlotok hogy végre békés párkapcsolatban éljünk úgy mint előtte? Vagy ez is csak egy hullámvölgy? Tanácstalan vagyok.. köszönök minden választ
2019. szept. 26. 20:07
 1/5 Hellmano ***** válasza:
100%
Sok a korkülönbség szerintem. Te gondolom tanulsz ő meg dolgozik teljesen más az életvitteletek stb. előbb vagy utóbb szakítás lesz ebből. Ne legyen nem ezt kívánom, de egy 27 éves ember másképp reagál már a dolgokra mintegy 18 éves és most mondhatod, hogy de te is felnőtt vagy meg stb. de nem. Szerintem ezért is vannak a veszekedések mivel a kornak köszönhetően más más szögből láttok dolgokat stb.
2019. szept. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kapcsolat az egészségedre káros. Lehet emiatt hullik a hajad?


Ami miatt a barátod leoltott téged, egy fszság és ez nem normális. Ne engedd hogy lábtörlőként használjanak. Ezek alapján úgy tűnik ő nem tisztel téged, amivel nem tudsz mit tenni. Maradhatsz míg idegroncs leszel vagy életre szóló lelki sebeket szerzel, de ki is léphetsz belőle. Lehet szereted, de lennie kell egy határnak, amin túl nem engeded a másikat. Nagyon károsnak tűnik a kapcsolat.

2019. szept. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék vele szakítani igazábol a hajam meg a sok hajvasalástól hullott ki szerintem. Köszi amúgy!
2019. szept. 26. 21:00
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon fiatal vagy ahhoz, hogy tönkretedd magad. Szerintem nem illetek össze, amit valahol te is tudsz.
2019. szept. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Nem illetek össze és egyértelműen egyikőtöknek sincs meg a kellő kommunikációs képessége vagy érzelmi intelligenciája. Szakíts, ennyi.
2019. szept. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!