Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon bűntudatom van amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bűntudatom van amiért hazudtam neki és nem szeretnék találkozni a barátommal, hogy bízhatna bennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)


Lehet ez még nem számít "párkapcsolatnak", de kb 3 hónapja együtt vagyok a barátommal. Egyébként már 4 éve ismerjük egymást. Mindennap találkozunk és Péntek, Szombat, Vasárnap nála szoktam aludni. Mostanában viszont egyre több tanulni valóm van és gyakran éjjel tanulok, mert nappal dolgozom. Nagyon fáradt vagyok, ez mellett viszont alapból vannak olyan elfoglaltságaim amik nem várhatnak. Pl dokihoz járkálok, ellenőrzésekre megyek. ( Szívbeteg vagyok) A párom ezzel mind tisztában van és eddig végig megértő volt nagyon támogató. Sosem panaszkodott vagy ilyesmi. Sőt, sokszor elvitt már dokihoz is,megvárt és utána együtt mentünk haza az az hozzá. De most ez lesz..lenne a második olyan hét amikor nem tudok nála aludni Péntektől, Vasárnapig. Holnap még dolgozom és egyszerűen már most nincs kedvem utána még hozzá rohanni. Nem azért,mert őt unom! Szó se róla. Inkább hiányozni szokott. De nem vagyok jó tanuló és a magolás, sok időmet elveszi a szabadnapjaimon. Nem vagyok jó társaság fáradtan és frusztráltan. Nem akarom terhelni sem. De ezt nem értette meg elöző héten sem. Amikor hétköznap találkoztunk. Azthiszi,hogy kerülni próbálom vagy nem úgy érzek iránta, "meguntam" (pedig NEM!) Nagyon fontos nekem és szeretem őt. Veszekedtünk egy csomót és úgy érzem bizalmatlanná kezd válni :( A mai találkozásunk után ezt gondolom. Sokat kérdez arról,hogy kivel hogyan merre és mikor vagyok. Azt is megkérdezte pont ma viccesen,hogy ugye nem csaltam meg? És ne merjek belőle hülyét csinálni. Nem is vicces inkább kínos volt. Lelkifurdalásom van. Nem említettem neki,hogy holnap este nem megyek megint hozzá. Az az lényegében hazudtam neki, mert ma azt mondtam amikor beszéltünk erről,hogy megyek hozzá este 6 után. :( De az a k***a tanulás. Sokat kell németet tanulnom. Rettentően izgulok,hogy lemaradok, nem tudom a nyelvtani részt stb. Tudja ezeket. Mindig bíztat és volt,hogy segített a tanulásban. De jézusom én nem ezzel akarom elütni az időt amíg együtt vagyunk. :( Szerintetek hogyan tudnám megnyugtatni vagy megértetni vele,hogy ne aggódjon és biztosítsam arról,hogy nincs senkim se rajta kívűl? A mai beszélgetés nagyon zavarba ejtő volt és iszonyatos bűntudatom van amiért lemondtam már az elöző hetet is. Másodlagos, de a héten csak 1x szexeltünk. Nekem még az is hiányzik és tudom,hogy neki is. Emiatt is biztos,hogy mérges lenne. Tanácsot tudtok adni? Nem akarom elveszíteni.


2019. szept. 26. 22:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

22/L

26/F

2019. szept. 26. 22:27
 2/11 Savlekotő ***** válasza:
80%
Ha már 3 hónap után veszekedés van,a megcsalás a téma, meg félsz tőle,h nem bízik benned stb ,én nem erőltetném.
2019. szept. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem bírtam végigolvasni, de biztosan igen.
2019. szept. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy most olyan elethelyzetben, amikor egy komolyabb kapcsolatot erőltetni kellene. Bár én úgy gondolom, olyan kapcsolat is lehet komoly, ahol csak heti 1-2x találkoznak a felek, mert sűrűek a napjaik, de a te barátod sokkal többet igényelne, és ennek nem lesz jó vége szerintem. :(
2019. szept. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg neki ezt a kérdést. 🙂
2019. szept. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sokat kell tanulnom és lehet tényleg buta kifogás, de ez veszi el a legtöbb időmet. Egyszer már buktam. Pont németből. Most még lehet külön tanárhoz is mennem kell,hogy belehúzzak. Emiatt eleve mindennap frusztrált és ideges vagyok. Az ide oda rohangálás a dokihoz nem is érdekel annyira. Most fogom elkezdeni a kreszt is. Emiatt is keveset tudok vele lenni. Remélem azt megértené. Feltéve ha nem hagy el és megbízik bennem. Tényleg nem elutasítani akarom és nem untam őt meg.
2019. szept. 26. 22:39
 7/11 Savlekotő ***** válasza:
81%
Nem válaszolok privátra,de veszekedés van igen,persze de ha már 3 hónap után nyögve nyelés megy veszekedés bizalmatlanság megcsalás gyanú,az jobb nem lesz,főleg ha a kérdező már talizni se akar mert olyan mintha a fogát húznák közben.. Jelekből tanulni kéne...
2019. szept. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Rockarc ***** válasza:
100%

#5-os mondja a frankot. Kuldd el neki a linket, tobbet fog mondani barminel. Peldaul azt is megtudja, hogy holnap nem mesz. Amugy nem ertem, ha nem tudsz 3 napot maradni, akkor maradj 2-t. Vagy 1-et. Azt hiszed az iskola okozza a legnagyobb problemat az eletben? Francokat. Ennel csak sokkal nehezebben megoldhato dolgok lesznek.


Az viszont, hogy megingott a bizalma az komoly baj. Villamgyorsan osszedol a kapcsolat bizalom nelkul. Visszaszerezni? Maximum oszinteseggel lehet, de van akinel az se fog hatni. Eleg szepen leirtad, kvazi egy onkentelen vallomas, szerintem mutasd meg neki, azt utana azt kezd az informacioval, amit akar.


Ha meggyanusit, hogy direkt azert irtad, ki hogy csobe huzd ot, akkor nincs mese, vege. Egyezetek meg, hogy a kecske meg kaposzta is haverok, akkor nektek is menni fog valamilyen formaban. Tanulni is kell, de a baratoddal is kell foglalkozni. Itt az elso feladat, amit megoldhattok kozosen.


43F

2019. szept. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Tanuljatok együtt.

Nem vicc. Mi is alig pár hónapja voltunk együtt, amikor a barátom tanult, én meg addig nála filmeztem. Ebben mi a baj? Legalább addig is vele vagy, és együtt is tudtok aludni. Ha még sokáig is tanulsz, aludni csak alszol valamennyit, és legalább vele alszol.

A másik: Nem kell mindig úgy együtt tölteni az időt, hogy állandóan egymással foglalkoztok. Ő is teszi a dolgát, és te is, jelen esetben a tanulást.


Itt komprumisszum kell. Nyilván neked is igazad van, de neki is. Meg kell oldani, hogy tanulni is tudj, és vele is lenni. Ha máshogy nem úgy, mint ahogy leírtam.


25N

2019. szept. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Neki nem jó így és nem is fogja megérteni, mert egy kapcsolatban a másik féllel kell foglalkozni. Ha nem megy neked, akkor nem való kapcsolat hozzád most. Ez a leírásbis olyan kb., mint egy magyarázkodás, végig olvastam, de unalmas, csak a saját igazad számít,az hogy ő hogy érez, hogy szeretnéd megoldani, az sehol nincs. Nem megbántani akarlak, de nekem ebből ez jött le.
2019. szept. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!