Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz ember vagyok amiatt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember vagyok amiatt, mert elvárnám hogy a párom velem legyen ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időben vetéltem el, ami engem nagyon megviselt. Mai napon teljesen magam alatt vagyok, csak a páromra lenne szükségem és hogy velem legyen. Pont ma este van egy céges buli, ő pedig mindennek ellenére mégis elment. Annyira jól esett volna ha ilyenkor velem marad, de eszébe se jutott hogy lemondja. Rossz ember lennék mert elvárom hogy velem maradjon?
2019. szept. 27. 20:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Nem rossz, csak egy kicsit önző. El kell fogadni, hogy az élet megy tovább. Hadd érezze kicsit jól magát.
2019. szept. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagy rossz, de gondolom nem mindennap van "céges buli" én valami köztes utat választottam volna a helyében. Elmentem volna az eseményre 1-2 órára, majd eljöttem volna a barátnőmhöz. Így a kecske is jól lakik és a káposzta is megmarad.
2019. szept. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%
Attól függ mikor volt a vetélés. Ha múlt héten, akkor igazán maradhatott volna melletted. Ha két hónapja, akkor lassan ideje lenne neked is tovább lépned.
2019. szept. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%

#1


Van egyáltalán fogalmad róla, hogy milyen egy nőnek elveszíteni a várva várt gyermeket?

2019. szept. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%

Teljesen jogos elvárás.

Nem ismerem a részleteket, mert ugye céges "buliból" is van, ami kvázi kötelező, de az biztos, hogy nekem a szerelem fontosabb, mint a munkahelyi nyalizás.

2019. szept. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem kötelező esemény, csak a munkatársakkal főznek és isznak.
2019. szept. 27. 20:28
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
Gondolom őt is megviselte,a férfiak nem mindig mutatják az érzéseiket.Így egy kicsit ő is kikapcsolódik.
2019. szept. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
Ez esetben illő lett volna veled lennie inkább.
2019. szept. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Zsoltmester ***** válasza:
58%
Szerintem ha szeretünk valakit akkor annak örülünk ha jól érezi magát, nem annak ha velünk süpped el a sz.rban.
2019. szept. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Mot jelent az, hogy "az elmúlt időben" vetéltél el? Csak mert nagyon nem mindegy a válaszadás szempontjából.
2019. szept. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!