Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akkora probléma, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkora probléma, ha elvárnám otthon, hogy a férjem segítsen a házimunkában?

Figyelt kérdés

Tegnap megint összevesztünk, mert miután nyakig voltam a házimunkában, megkérdeztem a férjem, aki a kanapén feküdt egy sörrel a kezében, hogy esetleg nem akarna e kiteregetni. Rámmeredt, majd közölte, eddig sem csinálta, ne gondoljam, hogy majd most nekiáll teregetni. Meg miért várom el, hogy minden házimunkát neki kelljen csinálnia. Mondtam neki, nem mindent, de segítsen. Én sem vagyok fiatalabb, én is dolgozok rendesen, teljes műszakban és elfáradok. Itt röhögött egyet, majd közölte,ő nem csinálja.

Elmondtam, hogy eltelt a nyár, sehol nem voltunk kettesben. Mert a gyerek mamázni volt. Mondtam neki, hogy menjünk el moziba. Erre gúnyosan közli, hogy ne gondoljam, hogy ő majd vezet 80 kilométer egy szaros film miatt. De nem mentünk le a szabad strandra sem a városban, ami ingyen lett volna. Se egy séta, se egy bringázás, semmi az ég világon. Erre jött a támadás, hogy mert én nem mondtam, hogy menjünk. Pedig mondtam, de folyton dolgozik, meg fáradt.


2019. aug. 12. 09:06
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
97%
Ez azért probléma, mert a házasság előtt elkényeztetted.Itt az eredménye.Ő már nem hiszem, hogy változtat a hozzáállásán a jövőben.
2019. aug. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
92%
Hú, ez így együtt nagyon rosszul hangzik. Ez már nem házasság. Ha nem sikerül az alapoktól újraépíteni, ennek annyi.
2019. aug. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
49%
Te bajod! Ökör vagy hogy egy ilyenhez mentél hozzá!
2019. aug. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
75%
Miért akkora probléma olyan férfit választani, aki besegít?
2019. aug. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
60%

“Rámmeredt, majd közölte, eddig sem csinálta, ne gondoljam, hogy majd most nekiáll teregetni.


Alapjában véve igaza van.


Egy férfit nem több év házasság után kell házimunkára tanítani/kényszeríteni, hanem olyan férfihez kell hozzátenni, akiről tudod, hogy ismeri a porszívó, mosogató szivacs, fakanál szavakat.


Te is elkövetted a hibát, hogy sok év házasság, közös gyerek után jössz rá, hogy egyedül nem bírod.


Nem, erre a párválasztásnál kell gondolni.

2019. aug. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Korábban segített, még a házasság előtt. Nem mosogatott, de felporszívózott, elpakolt. Most már az sem megy, hogy maga után elpakoljon.

Állandóan azzal jön, minek kell kirándulni menni, üljünk otthon. És hiába győzködöm, hogy a gyereknek kell megmutatni a világot, nem érdekli. Ha egyedül el akarok menni, mert tudom, hogy nem érzi jól magát, akkor addig piszkál, meg mondja a magáét, míg nekem is elmegy a kedvem. Ha jóízűen eszek, akkor kiveszi a kezemből a kaját, meg mondogatja, hogy egyél csak így leszel szép kövér meg kerek.

2019. aug. 12. 09:23
 7/37 anonim ***** válasza:
85%

Mondd meg neki, hogy a nap neked is 24 óra és fáradt vagy. Ha nem hajlandó besegíteni, te átmész részmunkaidőbe vagy háztartásbeli leszel, neki nem kell semmit csinálnia, de a kieső összeg pótlásán gondolkozzon el.

VAAGY segít.

Ha meg profán röhög, fogd meg a gyereket meg egy fél táskányi ruhát és mamázzatok egyet...

2019. aug. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
80%
Szóval eddig is egy lusta disznó volt, de hozzámentél, most pedig nem érted, miért egy lusta disznó. What? Te választottad, akkor edd meg, amit főztél. Olyan pasihoz kellett volna hozzámenned, akinek természetes, hogy takarít, mert igényes.
2019. aug. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
93%

#6

Azta... Hát ha tűröd ez, akkor magadra vess.

2019. aug. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom, de valahogy úgy vagyok vele, ha szeretem a babám, segítek neki, ha nem szeretem, csak magamat, akkor megtartom a szabadidőmet magamnak.Tehát önző vagyok, de ahhoz nem kell párkapcsolat. Üzenem neki, hogy fektesse kétvállra az anyját.
2019. aug. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!