Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem vonzódik valaki máshoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem vonzódik valaki máshoz?

Figyelt kérdés
Elég régi kapcsolat a miénk. Jónak mondanám, bár mostanában voltak problémák. Nekem voltak vele gondjaim, de az utóbbi hónapokban rendeződni látszik. Viszont megismert egy nőt, akit nagyon vonzónak talál. Onnan tudom, hogy mondta. Jó tulajdonsága, hogy nem hazudik es nem titkolózik. Viszonylag gyakran találkozik ezzel a nővel munkaügyben. Tudom, hogy melyik nap találkoznak, látom rajta, hogy csinosítja magát azokon a napokon. Nem hibáztathatom, mert egy nagyon szép, nálam fiatalabb, kedves nőről van szó. Mit lehet ilyenkor tenni? Hogyan kell kezelni ezt a helyzetet? Nem vagyok féltékeny típus, meg olyan sem, aki foggal körömmel ragaszkodik. Nem voltam még ilyen helyzetben. Ti mit tennétek?

2019. szept. 29. 20:16
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

A kérdés nem kamu és kétlem, hogy ostoba lennék. Egy 20 éves kapcsolatról van szó egyébként. Lehet, hogy másnak fura, nálunk nem idegen, hogy megbeszélünk olyat, hogy x, vagy y csinos, vonzó stb. De míg eddig csak a külsőre vonatkozott a tetszésnyilvánítás, most kicsit olyan érzésem van, hogy itt nem csak arról van szó, hogy formás a feneke.

Köszönöm a tippet, hogy legyek én is csinosabb :) közel a 40-hez szinte bármelyik huszonévessel felveszem a versenyt. Csinos vagyok, de majd igyekszem még jobban odafigyelni. (Nem kérek privát üzeneteket)

Kérdésem csak annyi, hogy mit lehet reagálni egy ilyen helyzetben. Nem írogat esténként, nincsenek fura dolgai, csak ez a kijelentése, ami aggaszt.

Amúgy igen, elengedném, ha lenne valaki, akivel boldogabb lehet.

2019. szept. 30. 19:57
 12/13 anonim ***** válasza:

Becsül és tisztel téged, ez nagy dolog. Ha megtetszik neki valaki, az normális. Akkor is ha nem csak a külső jegyei miatt. Hogy mit lép, az függ attól is viszonzott e a szimpátia, azaz mennyire plátói a "szerelem". Ugye kettőn áll a vásár. A másik, hogy nektek van e közös gyereketek, az nagy visszatartó erő.


Az eddigi hullámvölgyeket hogy vészeltétek át, mi a megküzdési stratégiátok?


Ami szerintem segít: sok beszélgetés, minőségi idő együtt, ami lehet kirándulás, utazás, valamilyen közösen végzett sport, egy üveg bor egyik este


Ha nem lép félre, idővel elfelejti, és a kapcsolatotok erősebb lesz.

2019. szept. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát, nagyon nehéz kérdés. Valószínűleg elválnék, ha kettesben találkozgatnak.
2019. szept. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!