Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszútávú kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávú kapcsolatban hogyan tudom kiküszübölni, hogy ne vonzódjak máshoz szexuálisan? 22n

Figyelt kérdés

Több éve vagyunk együtt és közös jövőt tervezünk.

Nem tudnám megmondani, hogy miért, de az utóbbi időben elkezdtünk irogatni egy férfivel, sosem találkoztunk és nem is fogunk, külföldi, mégis annyira jól esik az érdeklődése, bókjai, figyelmessége ... Nem akarom ezt, de néha azon kapom magam, hogy ábrándozok róla és érdekel. Közben hihetetlen bűntudatom van és nem akarom igy átverni a párom, sosem csalnám meg és szégyellem, hogy ez történik.

Voltatok hasonló helyzetben? Kövezés helyett csak tanácsokra lenne szükségem.


2019. máj. 8. 08:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Még a sokéves kapcsokatokat, házasságokat is megkörnyékezi az ilyen helyzet. Ilyenkor a másik félben összetörik a bizalom, mert ezekből azt veszi, hogy ő csak pótlék. Volt részem ilyen helyzetben. Az új illető sokáig kísértő tud lenni, és valahogyan “elvesz” ilyenkor abból a vonzalomból, ami addig volt a két ember között.

A másik fele, hogy ezekhez két ember kell. Egyik aki hülyít vkit akinek van barátja. A másiknak meg vmi miatt érdekes a másik. Szóval ez ilyenkor egy lejtő.

2019. máj. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Eleve elkezdeni sem kellett volna az írogatást. De ha élvezed a helyzetet akkor fölösleges szégyenkezned. Szakítsd a pasiddal mert ha megtudja, ő fog veled.
2019. máj. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon fiatal vagy. Persze, hogy természetes ez ilyenkor. Vagy azt hiszed, hogy 80 éves korodig vele leszel és nem fog érdekelni senki más? Ilyen korban inkább bulizgass, pasizgass, élvezd az életed, majd ráérsz még megállapodni, és legalább akkor már talán nem mások fognak lázba hozni, hanem csak a párod.
2019. máj. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Sehogy sem akadályozhatod meg, hogy mást is vonzónak találj. Egyszerűen nem kell ilyenekbe belemenni. Az a te döntésed, hogy ha valaki tetszik, akkor mit TESZEL. Te úgy döntöttél, hogy te belemész ebbe és elkezdesz flörtölni. Majd észre fogod venni, hogy ez időt és energiát von ki a kapcsolatodból, és ti ketten távolodni kezdtek. Idővel a párod is észre veszi.
2019. máj. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Nem hiszem, hogy szerelmes vagy, vagy ismered egyáltalán az illetőt. Ez csak egy izgalmas kísértés, ami legyezgeti az egódat. És onnan tudhatod, hogy rossz, hogy titkolod. Nem csak azért, hogy ne veszítsd el a biztos párodat vagy ne bántsd meg szegényt, hanem azért mert akkor sérülne a rólad alkotott képe, amit a másik szemében olyan szépnek láthatsz.

Kósza gondolatai, vagy egy flörtölni vágyó munkatársa mindenkinek van. Úgy lehet kiküszöbölni, hogy nem vagy nyitott az ilyesmire, és rövidre zárod ahelyett, hogy játszol vele, na meg a lelki-testi közösséget, melegséget, dicséretet a párodból próbálod kicsiholni, és nála vezeted le az energiáidat is :)

2019. máj. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
60%

"annyira jól esik az érdeklődése, bókjai, figyelmessége ..."

Ja, addig tűnik főnyereménynek egy ilyen netes hőslovag, amíg nem találkozol vele élőben. Akkor rájössz, hogy ugyanúgy szellent, reggel büdös a szája, szex után meg horkolva fordul a falnak.

2019. máj. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Igen, ilyenkor a többség a bulizást, 'kiélést' javasolja/csinálja... de engem valahogy nem vonz, még a gondolat sem, hogy miért lenne jó nekem a szórakozóhelyeken, összevissza pasizni, netalán elkapni valamit, aztán nappal meg kiégve és magányosnak lenni. Nekem ez ugrik be a 'kiélésről' de javitsatok ki, ha tévedek.

Nem akarok álszentnek tünni, de tényleg sosem csináltam még ilyet, most ezzel az illetővel mégis úgy éreztem, hogy beszélnem kell és a közös problémáink miatt teljesen közel éreztem magamhoz. Senkivel kapcsolatban még nem volt ilyen megérzésem és... most itt vagyok.

2019. máj. 8. 09:24
 8/13 anonim ***** válasza:
A mostani pároddal ne tervezz közös jövőt.
2019. máj. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%

Nem értem, hogy a nők miért érzik úgy, rögtön rá kell mászniuk egy férfira, csak mert vonzódnak hozzá... Basszus, nyilván nekem is tetszettek más lányok, amikor volt barátnőm. De egy kapcsolat többől áll, mint a vonzalom. Sokkal több emberhez vonzódsz (jó esetben), mint akivel lefekszel.

Vagy fejezd be a vele való írogatást, vagy szakíts a barátoddal. Ennek így semmi értelme.


"közös jövőt tervezünk"

Haha, tipikus női bullshit, amit még akkor is hajtogatnál magadban, ha találkoznál a külhoni szívtipróval és az éppen a nyakadat csókolgatná a hotelszobában, ahol az éjszakát töltitek.

2019. máj. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%

Nehezen lehet vannak időszakok amikor teljesen ki tudja zárni az ember de vannak időszakok amikor nem! A lényeg hogy ne csapd meg ne masztiz másra ott van ő hogy szexualisan és érzelmileg ki elegitsen persze ez csak akkor igaz ha egy kapcsolat jo es mukodik!!!


De gondolom egy kicsit ki egtetek a párod nem bokolhat mar mint a kapcsolat elején nos én a baratnomnek szinte mindig mondom hogy mennyire szép és mennyire szeretem őt és hogy milyen szerencsés hogy vele vagyok! :D

2019. máj. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!