Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van valakinek olyan, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valakinek olyan, hogy a parja nem akar vele aludni?

Figyelt kérdés
Egy pár hónapja azt csinálja a párom ,hogy reggel 2-3 órakor fekszik be mellem az agyba,de én utána fel is ébredek ,mert megyek dolgozni,tehát egyáltalán nem alszunk egyutt.
2019. szept. 30. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
15 éve vagyunk együtt, 13 éve házasok, 10 éve alszunk külön. Ő horkol, én nem tudok elaludni, rugdosom, ő se tud aludni. Borzalom. Illetve én télen is nyitott ablaknál alszom, ő pedig csak melegben tud pihenni. Boldogok vagyunk, sokat szexelünk és alig van konfliktusunk.
2019. szept. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Hihető, hogy sokat szexeltek ilyen paraméterek mellett. 😅
2019. szept. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Mi is külön alszunk.

A klasszikus tévével elalvás-horkolás-sörszag-inog a franciaágy matraca a forgolódástól/rugdosástól tapasztalat után néhány évvel én meguntam a virrasztást/kialvatlanságot és átköltöztem a másik szobába. Mondjuk azóta szex sincs, de előtte is nekem kellett folyton kezdeményeznem, úgyhogy nem veszteség.

2019. szept. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Volt ilyen párom, a horkolásom kergette az őrületbe, így kiköltözött a nappaliba. Előtte se volt sok intimitás köztünk, de ezzel minden megszűnt, szóval hamarosan kiköltöztem én is.
2019. szept. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A párom is különágyba költözött, mert ha egy ágyban aludtunk, akkor én nem csak aludni akartam. Ő meg éjfél után már aludni szeretett volna. Akar szexet, jön az ágyamba.
2019. szept. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Külön alvás-> több pihenés -> több szex. Te csak ágyban tudod csinálni, kettes? 😄
2019. szept. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

#6


Állva elég rossz lehet, ezért is van az a mondás, ha rossz testtartásban végzel nehezebb munkát, hogy "utána úgy fogod magad érezni, mint aki állva b***ott" Jó elég paraj mondás ez, de a lényeg bennevan.

2019. szept. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem senki nem szeret együttaludni állandó jelleggel valaki mással, a legtöbb helyen a pénzügyi célszerűség miatt teszik ezt. De ezer meg egy hátulütője van, egyedül akkor éri meg, ha milliomosok vagytok és nem kell dolgozni járni. Akkor mókás, mert kit érdekel, ha szarul alszotok. De amúgy meg horkolás, forgolódás, különböző ébredések, éjszakánként többször felébredő wc-re botorkálás, különböző hőmérsékleti igények (ablaknyitás vs nem, fűtés vs nem), idétlen hangon kibocsátása, különböző fény-igények, van aki elalszik szinte világosban más pedig igényli a sötétséget - mind problémaforrás.


Régen nem véletlen volt külön hálószobája a polgároknak. Attól még volt szexuális életük, csak normálisan aludhattak utána.



Azt meg máig nem tudom, hogyan bírták ki amikor 3-4 család aludt egy szobában. Mert ilyen is létezett még a II.Vh előtt. Egyes "rétegeknél" még máig létezik, igaz ők nem is járnak dolgozni.

2019. szept. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%

Mi sem alszunk együtt.


Egyébként pár válaszoló, mi köze van a szexnek az együtt alváshoz??

2019. szept. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!