Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg sokat kérek tőle?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom, hogy nem kérek sokat. Párom és én, sokszor csak este 9-kor találkozunk mert mindkettőnknek elég rossz a munkaidő beosztása.

Napközben szinte semmit sem beszélünk,legfeljebb délbe egy 5 perces telefonhívás.

Annyit szeretnék tőle kérni, mivel ő kilómétereket vezet reggelente, és tudom milyen nehezen kel fel és mennyi baleset van azon a szakaszon, ha odaér legalább egy likeot küldjön hogy tudjam nincs baja. Volt már neki is balesete, törte össze nem egyszer a kocsit. Nem anyáskodásból mondom neki, hanem mint féltés,este felfogja mit mondok neki de reggelre mint aki elfelejti.


Hogyan vegyem rá megértse mit mondok?

Vagy én kérek tul sokat tőle?


2019. okt. 1. 08:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom túlzásnak, szerintem normális kommunikációval, értelmes emberek között ez működhet.
2019. okt. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sajnos próbáltam már vele megbeszélni, ezerszer futottam neki és ha 1-2 napig tartja is,harmadnapra elfelejti.
2019. okt. 1. 08:57
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem túlzás.De a pasik hajlamosak megfeledkezni az ilyenről.Én is voltam ebben a szituban.
2019. okt. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok szerintem.

Mi ezer éve házasságban élünk, de mióta a legnagyobb forgalomba jár dolgozni, 8 után rákérdezek, minden oké???

2019. okt. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
13%
Dobd ki ezt az embert! Leszarja hogy te aggódsz.
2019. okt. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá, hogy rendben odaért?

Ha ír, vagy dob egy lájkot, akkor este, személyesen köszönd meg, és mondd el, hogy sokat jelent, utána nyugodtan tudtál dolgozni te is.

Így (talán) megérti, hogy ez nem felesleges.

2019. okt. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket, mert eddig már mindennel próbálkoztam csak szerintem úgy van vele,hogy nincs következménye annak ha papolok neki.
2019. okt. 1. 09:57
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne ettől tedd függővé a kapcsolatot ,lehet csak szétszórt akárcsak én.

Enis mindent elfelejtek kb de ez nem rosszindulat a részemről csak ilyen vagyok.

2019. okt. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
39%
Nekem elég furcsa lenne minden nap lejelenteni, hogy épségben megérkeztem valahova. Tisztára úgy tűnne mintha azt sugallnád, hogy nem tudok magamra vigyázni és kvázi bal**sz vagyok. Egyszer-egyszer rendben van ha mondjuk esik az eső, köd van, de rendszert nem szeretnék csinálni belőle.
2019. okt. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%

Én nőként mondom, hogy idegbajt kapnék ettől, ha mindig le kellene jelentkeznem, úgyhogy teljes mértékben megértem a párodat. Igen, szerintem sok amit kérsz tőle.

Értsd meg, hogy ha elindult, és dolgozik, akkor azokkal a dolgokkal van tele az agya, oda koncentrál, és nem arra, hogy neked jelentsen önmagáról.

Érthető, hogy aggódsz, de szokjál le róla, neked is könnyebb lesz.


Ha baj lesz, úgyis megtudod. Ha meg nincs semmi sms, akkor tudjad, hogy minden oké.

2019. okt. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!