Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én kérek túl sokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én kérek túl sokat?

Figyelt kérdés

Lassan 6 éve vagyunk együtt a párommal. Januárban megkérte a kezem, egyelőre még nem tudjuk mikor lesz az esküvő. Már csak azért sem mert időnk sincs arra, hogy... tulajdonképpen semmire sincs!!! És leginkább részéről...

Az van, hogy, bocs ha hosszú leszek, de folyton a munkával van elfoglalva, a munka, a munka, a munka, miközben nincs ideje rám, rohan, egyik helyről a másikra, hétköznap, hétvégén, ünnepnapokon. Úgy érzem én a fontossági sorrendjében mindig az utolsók közt vagyok. Persze ott van mikor szükségem van rá, például legutóbb mikor kórházban voltam, de a mindennapokban olyan ürességet érzek mellette mostanában. Amikor felkelek már nincs sehol, mikor hazajövök meg még nincs. Persze, szeret, tudom, de ez így már fáj. Kapok egy kis babusgatást, ritkán mikor a reggelijét viszem be, ha még itthon van mikor felkelek, rendszerint megreggelizünk aztán megint a rohanás. Nincs olyan, hogy ketten eltöltsőnk egy estét vagy akár egy órát is úgy, hogy ne hívja valaki telefonon, ne csengessen vagy egyáltalán ne keresse senki. Próbáltam már beszélni vele, hogy nekem ez fáj, hogy két percre nem lehetek vele, nem ölelhetem meg vagy csak egy sietős búcsúpuszira telik mert ő mindig rohan, megígérte, hogy próbál változtatni és, hogy ő megtesz minden tőle telhetőt higyjem el, de én nem is tudom. Kezdem úgy érezni, hogy belefáradok az az után való várakozásba, hogy mikor lehetünk már végre együtt... Csak egy kis figyelmet szeretnék... csak egy kicsit, nem luxuskocsit meg gyémántnyakéket, csak egy kis kettesben töltött időt, egyszer egy héten, egy ölelést vagy egy forró fűrdőt ketten, hogy végre érezzem azt, hogy mi egy pár vagyunk, vagy túl sokat kérek? Van valaki ilyen helyzetben? Mi lehetne erre a megoldás?


2016. nov. 30. 21:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Ez nem párkapcsolat, hanem egy társbérlet, ahova ő csak aludni jár haza. A leírtakból az derül ki, hogy szexre sincs ideje...
2016. nov. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Munkatársamnak a párja és az exférje is pék, ők este dolgoznak. És mégis több éve már a munkatársam együtt van a jelenlegi párjával.


Mikor megismerkedtetek is ez volt? Vagy csak az elmúlt időszak lett ilyen?

Lehet, hogy azért dolgozik, ennyit, hogy nektek majd könnyebb legyen az anyagi helyzetetek jövőben, csak most azért ki kell dolgoznia a belét is?


Ezt nektek kell megbeszélni és nem itt tanácsot kérni.


Nem kérsz sokat, ha erre vagy kíváncsi, de ő akkor miért is dolgozik ilyen sokat?

Lehet, hogy kettőtökért csinálja? Ez meg se fordult a fejedben?

2016. nov. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ez csak a történet egy rövid, tömör, lényegretörő része, a szex amúgy ugyanolyan gyorsan szokott zajlani, ahogy a búcsúpuszik is mikor kirohan az ajtón a ... munkába
2016. nov. 30. 21:29
 4/17 anonim ***** válasza:
Mond el neki ugyan ezt, és adj 3 hónap haladékot. Ha ez idő alatt nem változik nincs keresnivalótok egymás mellett. Ha te nem vagy boldog és akkor halott az egész
2016. nov. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

2: "Lehet, hogy kettőtökért csinálja? Ez meg se fordult a fejedben?"


Lehet, hogy a férfi fejében úgy él, hogy kettőjükért csinálja, de ha a párjának nem erre van szüksége, akkor megette a fene. Ez olyan, mintha a párod befizetne egy tengeri utazásra, miközben tudja, hogy tengeribeteg vagy.

2016. nov. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Anyagi gondjaink nincsenek nem is voltak soha, igazából akkor kezdődtek a gondok, mikor én a megromlott egészségem miatt kénytelen voltam kiszállni ebből az életvitelből, úgy 2 éve. Ő egy céget menedszel és emiatt van folyton jelenése valahol, ami szinte már megkeseríti az élet(em)ünk. Mikor rákérdezek miért nem vesz vissza, azt mondja, hogy szereti ezt csinálni.
2016. nov. 30. 21:34
 7/17 A kérdező kommentje:
A 4-esre válaszolva, én nem szívesen fenyegetném őt, haladékokkal meg miegymással. Nekem fontos, hogy amit tesz azt ő akarja megtenni, másképp olyan kikényszerítettnek érezném a dolgok. Kellemetlen lenne mert azt hinném, hogy csak azért teszi mert "kihisztiztem". Szeretem őt. És olyan vagyok, hogy nyelek ameddig tudok, aztán hirtelen kiborulok. Ilyenkor szokott mindenki meglepődni és azt mondani, hogy foggalma sem volt a problémákról
2016. nov. 30. 21:39
 8/17 anonim válasza:
78%

mennyire tipikus női mentalitás...minél jobban le vagy szarva, annál jobban vágyakozol ferenc után


nevetséges

2016. nov. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
ez a pasi a munkába szerelmes nem beléd.te csak arra vagy jó hogy kimoss,takarits,főzz rá.ja meg ha feláll neki,gyors üritésre.ez minden csak nem kapcsolat,egy vicc a pali.te meg buta.
2016. dec. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Valóban szereti, hogy mosol, főzöl, takarítasz rá, meg néha beléd mehet, de TÉGED nem, különben nem dolgozna látástól mikulásig.

Ez csak egy jó ürügy, hogy ne kelljen veled lennie, inkább elhúz a melóba.

Nevetséges, de az még inkább, hogy te ezt szerelemnek, meg ilyesminek nevezed, az meg pláne, hogy vele akarsz maradni Mi a rossebért?


Tudod, aki szeret, az próbál minél több időt veled lenni, nem egy reggeli gyors csók aztán dögölj meg. A párom szeret. Nem tudunk együtt lenni - még -, de minden reggel beszélünk, este is, és arra vágyik, hogy együtt ébredjünk, a karjaiban altasson el. Na, EZ szerelem - 1000km-ről beszélünk.

2016. dec. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!