Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg túl sokat kérek?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a barátommal, tőlem busszal 40 percre lakik. Mindig én megyek hozzá, hozzám nem tud, mert két lánnyal élek együtt az egyetem miatt. A lényeg, hogy kapcsolatunk elején mindig kint várt a buszállomáson, de most hogy már együtt vagyunk egy ideje, az elmúlt két hónapban érdekes mód sosem tudja megoldani, hogy kijöjjön. Vagy lekési a buszt, vagy beteg és nem akar kijönni, vagy telefonon intéz még valamit és így nem utazik vagy edzése van és azért nem vagy pedig túlóra és hát értsem meg bent kell maradni.


A gond az, hogy késő este találkozunk, jóval kilenc után. Egyedül a sötétben várni 20 percet a következő buszra több mint ijesztő. Ő nem érti mi a bajom, hiszen nagylány vagyok miért kéne kísérgetnie. Viszont nem akarom kihívni a sorsot, mert sosem lehet tudni, vártam már négy férfival együtt a buszra. Kérdésem, mit lehet ilyenkor tenni? Jogos a kiakadásom? Mit kéne tennem, hogy végre kijöjjön elém és ne kifogásokat keressen, mert szerintem egy része most már az. Kapcsolat elején egyszer sem volt, hogy ne tudott volna kijönni.


2018. aug. 3. 06:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
Azonkívül, hogy ugyan ezt elmondod neki s megpróbáljátok megbeszélni, nem sokat tehetsz. Persze, hogy az ember megérti, hogy néha közbejön valami, de az ahogyan leírtad, hogy csak a kapcsolat elején jött eléd, olyan mintha ellustult volna. Próbáld vele megértetni a nézőpontod.
2018. aug. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
41%

"vártam már négy férfival együtt a buszra. "


Szerinted minden egyes férfiből alkonyatkor egy potenciális erőszakoló lesz?

2018. aug. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
#2 Önérzeteskedés helyett csak abba gondolj bele, hogy a lányodat is nyugodt szívvel engeded el majd késő este egy kihalt környékre? Nem mindenki erőszakoló, de sose lehet tudni, hogy ki az aki a végig stírölésen kívül a tettek mezejére lépne. Én valahogy nem akarom megvárni azt, hogy igazam legyen.
2018. aug. 3. 06:25
 4/27 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem ez nagyon beteg gondolat. Nem tudom milyen környék ahova kell menned de én még életemben nem rettegtem egy váróban sem. Éjszakai buli után is gyalog mentem haza. Ha cigánylakta terület akkor jogos, oda én se megyek még nappal sem egyedül. De egy sima váróban félni csak azért mert ott van 4 férfi.. :D Te örülnél, ha valaki félne majd a fiadtól, csak azért mert férfi és ott áll egy random csaj mellett? Valószínűleg le se szarnak.


Visszatérve a kérdésre, szerintem gáz, hogy nem jön ki eléd, én alapból nem is kezdtem soha olyan férfival, akihez csak én mentem, vagy nem jött-ment értem. Nem tisztel.

2018. aug. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
#4 Volt már atrocitásom, nem egy. Hazáig követtek, részegek belém kötöttek, páran simogattak,fogdostak vagy csak próbáltak felszedni és nehezen értették meg a nemet. Utóbbit el is meséltem a barátomnak, a reakciója csak annyi volt, hogy nem csoda hiszen szép vagyok. Nem csak a környéken múlik, ki talál be, de szerencséd van hogy nincs rossz tapasztalatod és ne is legyen. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2018. aug. 3. 06:56
 6/27 anonim ***** válasza:
94%
Neked fontosabb a kapcsolat mint neki. Ha nem mennél egy darabig lehet fel sem tűnne neki, de hogy ő NEM FOG hozzád buszozni vagy várni veled az garantálom. Egy "házhozjáró" kényelmes ürítő lettél.
2018. aug. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem szakíts. Férfi vagyok, csináltam már hasonlót amit a párod, megszokás és ellustulás. Fokozottan odafigyelek már ezekre a dolgokra, de fel kellett rázzanak egy párszor hogy ide jussak. Most a tenyeremen hordozom a csajokat, és inkább csinálok nekik valamit mint, hogy gépezzek v bármi.

Ha ezt le tudod matchelni vele szakítás nélkül akkor nagyon szuper a kapcsolatotok. Sok sikert!

2018. aug. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
57%
A barátodtól függetlenül: szerezz jogosítványt és egy kicsi, olcsó autót. Sokkal könnyebb lenne az életed. A barátodat meg vágd ki a fenébe. A házhoz menő ingyenpunci vagy, semmi több.
2018. aug. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%
Tudod, ki csinalni ilyet egy fasziert :"). Jojjon ertem, jojjon hozzam, jojjon elem, de en nem alazom meg magamat azzal, hogy majd en egyedül varakozok erte a sotetben.
2018. aug. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

neki ez roppant kényelmes: a punci helybe jön, ingyen.


én is voltam hasonló szituban, szakítottam, mert megalázónak éreztem a helyzetet.


nem könyörgött a folytatásért.

2018. aug. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!