Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha nincs időm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nincs időm barátnőmre és úgy érzem hogy már csak egy teher?

Figyelt kérdés
Igazából 7/7 napomat kiteszi az iskola,tanulás, eddzés és munka plusz kis idő a hobbimra még pluszba, és megtehetném például kevesebbet dolgozom, de az meg kevesebb pénz és nem ilyen a felfogásom hogy keveset dolgozzak, főleg hogy nagyon jól fizet a hely. Barátnőmmel meg egy éve együtt vagyunk, egy évvel ezelőtt máshogy álltam dolgokhoz és lusta voltam, több időm is volt rá, viszont most már egyszerűen nincs, és ezen vitázunk. Úgy érzem egy teher ez az egész és ő már csak leszív engem és időt vesz el tőlem, amit hasznos dolgokkal is tudnék tölteni.
2019. okt. 1. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tehernek érzed őt, akkor szakíts vele, ennyi.

Bár szerintem te már rég döntöttél, csak megerősítésre vársz.

2019. okt. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Lenne rá időd és energiád (edzésből, hobbiból, szabadidőből le tudnál faragni simán) csak nem akarod a lányra áldozni.


Szakíts vele, hadd keressen valakit akivel jól érzi magát.

2019. okt. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra van időd, amire szakítasz időt. A barátnődre nyilvánvalóan nem akarsz időt áldozni, így én inkább szakítanék a helyedben.
2019. okt. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnőd nem prioritás az életedben, akkor nem kell az ő idejét húznod. El vagy te szerintem egyedül is jól, nincs ezzel semmi baj, csak akkor ereszd útjára. 30n
2019. okt. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele - egyszerűen már nincs annyi érzelem, nem köt hozzá annyi dolog, hogy azt érezd érdemes lenne valamiből időt "szakítanod" rá, a barátnőd a dolgaid sorában az utolsó. Ne rabold tovább az idejét.
2019. okt. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hat tenyleg nincs időm, munkabol tanulasbol meg nem faragok le. Azok vezetnek valahova es fejlodom toluk, baratnotol nem.
2019. okt. 1. 14:51
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Abból nem is nagyon lehet. Most csak kifogásokat keresel, hogy "jaj, te próbálod, de nem tudod...!"


De mi a helyzet a szabadidővel? A hobbiddal, az edzéseddel?

2019. okt. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Jobb esetben az ember fejlődik a pátkapcsolata és a párja által és jobb esetben a párkapcsolat igenis vezet valahová. Ha te nem így látod, akkor ideje szakítani, mert ennek így nincs értelme. Csak magadat ámítod, a barátnődtől meg elveszed a lehetőséget, hogy találjon valakit, aki számára nem teher és aki tud rá időt szentelni.
2019. okt. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hagyni kéne , hogy boldog legyen nélküled.
2019. okt. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!