Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolok túl sokat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok túl sokat az aktuális barátnőmre?

Figyelt kérdés

Újra és újra így járok. 27 vagyok, érzelmes srác, de eleinte macsó, kissé bunkó a stílusom.

Azonban ahogy több időt vagyok valakivel, bár ezek olyannyira nem változnak, azonban ha egyedül vagyok (fizikailag, tehát nem vele) már már kórosan sokat gondolok rá. Mit csinál, hol van, kivel, de jó lenne vele lenni stb.

Hajlamos vagyok olykor a legrosszabbra is gondolni.

Miért nem tudom lazán kezelni?

Nem hinném hogy ez szerelem, mert eddig minden komolyabb barátnőmnél így volt.5 lánynál.

Tehát a normális az lenne, hogy hát majd ír, majd jelentkezik, majd válaszol...és nem görcsölni rajta.

Szinte egesz nap a fejemben van, olykor koncentrálni sem tudok semmire.

Ez minden lánynál így volt, persze ők nem tudtak erről semmit. (nyilván nem vallom be, hogy bocs, egy érzelmes nyálas lúzer vagyok)



2018. febr. 23. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerelemes vagy, majd 1-2 év múlva (ha még együtt vagytok) lecsillapodsz.
2018. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor minden eddigi alkalommal szerelmes voltam?
2018. febr. 23. 19:24
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
:D Végre! Velem is egy az egyben ugyan ez van, csak nő vagyok és 24. De mindig így járok, egyszerűen amint elkezdek kicsit is megkedvelni valakit, mindig ő jár a fejemben. Már nem tudok laza lenni, túlgondolom, mást látok bele, nézem a telefont, komolyan csalódott vagyok ha nem ír napi szinten és nem hallok felőle. Rettentően idegesítő, hogy ilyen kis gyenge sz,r vagyok ilyenkor. Csak annyit tudok mondani, hogy üdv a klubban. Nem tudom, hogy tényleg szerelem-e vagy csak túlságosan is akarjuk és azért vagyunk ilyenek. De kitartást :D Valaki csak értékelni majd, engem most dobtak ki emiatt. :D
2018. febr. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy normális, szeretetteljes kapcsolatban ez a normális. És tényleg nem feltétlen kell hozzá szerelmesnek lenni, sőt még csak kapcsolatban sem. Velem is megesik ez, ha találok egy olyan személyt aki nagyon vonz és érdeklődöm iránta.
2018. febr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

miért van ez? sokszor tök gáz, az őrületbe kerget, és bebeszélek magamnak csak dolgokat.

Nemrégiben kezdtem el azon gondolkodni, hogy miért veszem ilyen komolyan? Elfelejtek közben élni.

Az a probléma hogy 3 dolog van ami érdekel az életben, es ezeken kívül egyszerűen semmi nem hoz lázba, és semmit nem tudok átélni.

2018. febr. 23. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!