Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlságosan tapadok barátnőmre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan tapadok barátnőmre, hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés

Sajnos túlságosan ragaszkodok barátnőmhöz, és egyfolytában a telefonom lesem, hogy mikor ír, napközbe sokszor megnézem a profilját, nézegetem az ismerőseit, minden rossz szándék nélkül, de nehezen bírom nélküle. Én is tudom, hogy ez így nem helyes, de mióta járunk, kedvem sincs semmihez rajta kívül, függőség alakult ki bennem. Unalmasnak látom a többi embert, csak vele lennék egész nap.

Mit lehet tenni ilyenkor?? Én sem szeretném ezt. Amíg egyedül voltam éltem a saját életemet és boldog voltam, eljártam sok helyre, voltak hobbijaim, most meg tényleg szinte semmihez nincs kedvem, és egész nap azon agyalok, hogy mit csinálhat és szomorú vagyok mert hiányzik is.



2019. jan. 31. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerelmet érzel?
2019. jan. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%

Magad éred el h szakítson. :( Komolyan ma mindenki társfüggő ,egyedül tudtok lélegezni enni,kakilni,csinálni bármi hasznosat?

40N

2019. jan. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

de figyelj már, hát mondom, hogy szeretnék én is változni ebben! Nem olvastad el amit írok?? Egyébként tudok igen, csak rossz érzés van bennem egész nap és nincs kedvem semmihez.

Tehát a kérdésem az lenne: hogyan tudnék változtatni ezen?

2019. jan. 31. 19:20
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Úgy h kijössz a depresszióból,elsőnek,legtöbbször ez az oka a semmihez nincs kedvünknek,a vége ennek h a párunkkal töltött idő alatt is ilyen leszel..
2019. jan. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy most azért csinálsz valamit, hogy majd elmesélhesd neki, esetleg meg is mutathasd.
2019. jan. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon rossz szokás, párom is ilyen volt, és rosszul éreztem magam amikor nem vele voltam és én elvoltam. Most meg én lettem ilyen. Ez sehogy se jó,ne maradj sokáig ilyen. Minél előbb találj vissza a régi énedhez. Én is keresem a független régi énem.
2019. febr. 1. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gyakorolj önuralmat, annak megfelelően cselekedj, ahogy cselekedned kéne. Egyszerű. NE lesd egyfolytában a telefonodat, NE nézegesd a profilját napközben, NE nézegesd az ismerőseit. Járj el helyekre, találkozz és beszélj másokkal, és ne agyalj azon, hogy mit csinálhat. Nem viccelek. Van egy csomó minden, amit nem kéne csinálnod, nem akarod csinálni, mert káros. Hát akkor ne csináld.


És beszélj vele is erről. Magyarázd el neki, hogy így érzel, szeretnél rajta változtatni, segítsen ebben, erősítsen meg, satöbbi. Csináljátok úgy, hogy jó legyen.

2019. febr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!