Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nem is szeret?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Barátnőmmel kicsit összekaptam. Sajnos nem itt van a szomszédban, hogy csak átugrok hozzá..900kmre van tőlem. Lényeg a lényeg, megbántottam, nem akartam, de olyat mondtam amit nem kellett volna, viszont bocsánatot kértem, hozzáteszem jogosan viselkedtem úgy ahogy. Én szeretem, elvileg ő is szeret engem, bár egyre jobban kétlem. Rettentően szerelmes vagyok, részemről a szerelem megvan, nem értem hogy haragudhat ennyire, és van egy olyan érzésem is, hogy ez most csak egy jó ürügy neki, hogy ki tudja mondani azt hogy vége.

Mielőtt összekaptunk kértem mondja el a volt barátjának hogy együtt vagyunk, jött azzal hogy ez korai, nem akarja megbántani, utána mondta azt hogy a gyerek mindig is fontos lesz neki, és szereti mint egy barátot... Hát kicsit kiakadtam, ezután keletkezett a vita.

Nekem ha egy ember semleges, akkor nincs olyan hogy korai, ha teljesen lezártam a múltat, előre nézek mert előre megyünk nem hátra.

Most meg flegmázik, nem ír, fent van nem válaszol... Nem tudom mit csináljak... Mit javasoltok?


2019. okt. 1. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Lehet.


F, 39

2019. okt. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eltelt már egy hét, és ugyanúgy viselkedik. Számomra meg rossz érzés, mert nem olyan amilyen volt előtte, meg amiket írt. Bocsánatot kértem, megbántam. De most már egyszerűen magamat teszem tönkre. Most lehetett volna rá alkalom hogy találkozzunk egy hétre, de ő azt mondta nem akarja, most ne menjek.. Szerintem ez a kapcsolat már zátonyra futott. De ti mit gondoltokp
2019. okt. 1. 14:36
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Mikor szakítottak? Ti mióta vagytok együtt? És konkrétan mit mondtál, ami miatt megharagudott?
2019. okt. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből nem lehet megmondani, te érzed hogy máshogy viselkedik, ergó neked kell eldöntened hogy akarod-e folytatni. A távolság amúgy is elég halottá teszi a kapcsolatot szerintem.


Ami a helyzetet illeti, nem értem miért kéne megmondania hogy együtt vagytok, kivéve ha folyamatosan tartja vele a kapcsolatot. De ha erről van szó, akkor egyértelmű hogy nincs túl rajta és/vagy megtartja a kukájának, akibe mindent belehány, ami nem jobb semmivel.


Ha nem beszél már vele, akkor lényegtelen az exe, hagyja békén és mindenki menjen a maga útján tovább. Te sem hiszem hogy nagyon örülnél egy olyan üzenetnek az exedtől, hogy összejött valaki mással.

2019. okt. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, emlékszem a kérdésedre és csodálom, hogy még mindig hagyod, hogy hülyének nézzen. Legyen már tartásod és szakíts, mert itt szerintem te vagy a titkos kapcsolat, nem az ex.
2019. okt. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj megtettél mindent bocsánatot kértél úgy hogy jogosan akadtál ki. Innentől kezdve nehogy már te menj le kutyába és pitizzél hogy őnagysága bocsásson meg úgy hogy neki az exe fontos és válaszra sem méltat ( az az semmibe vagy nézve ). Elhiszem hogy szar és szereted de azért legyen büszkeséged. Én a helyedbe biztos nem keresném még egy hétig ha nem keresne felhívnám és lezárnám teljesen. Valószínűleg még elvan az exével és kényelmes neki hogy két srác is oda van érte. Na te legyél erős és ne engedd hogy lábtörlő legyél.
2019. okt. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt szerintem nagyon is képben van még az ex. Simán el tudom képzelni, hogy a csajt kezelgeti, miközben te ezen rágódsz.

Szóval szerintem ez bukta. Hagyni kéne!

2019. okt. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!