Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Megéri rá várnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Megéri rá várnom?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit 3 éve rettentően imádok, és ő is szeret. De most kb. 3 hónapja van neki egy barátnője, akivel csak azért van mert a szülei cégénél dolgozik, és a lány szülei megmondták neki, hogyha elhaggya a lányt kirúgják. Ezért nem meri elhagyni, mivel rettentően szüksége van a pénzre, a szülei nem támogatják. Azt mondta, hogy legyek türelmes, ha talál munka helyet ott haggya a barátnőjét, és ujra eggyütt lehetünk.(Egy évig jártunk, de nem birom elfelejteni)Bízok benne, mert szerintem tényleg ott fogja hagyni a barátnőjét idővel.A barátnőjével még nem feküdt le, de én szoktam vele sokat találkozni, és velem lefekszik a barátnője mellett.Szerintetek várjak rá, vagy keressek mást?Egyszerűen ránézek 1 másik pasira és ugy érzem, hogy megcsalom. Mikor mondta nekem, hogy addig ha akarok keressek mást, és ugy találkozunk mellette. De én azt már képtelen lennék megtenni, hogy valakit megcsaljak. Meg ő is mondta, hogy az neki is rosszul esne, ha mellette mással látna.Szerencsére ő nagyon ritkán talizik a barátnőjével. Ti mit csinálnátok a helyemben?Viszont van 1 másik srác, aki halálosan szerelmes belém, jól néz ki, csak én meg nem belé vagyok szerelmes...:/

16,5/L


2010. júl. 15. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Vannak érdekes emberek...-.-
2010. júl. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
eléggé gáz a szitu.. :S honnan veszed, h téged nem fog megcsalni??
2010. júl. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

Csak remélni lehet hogy ő is olyan rendes mint te...:)

16/L

2010. júl. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Onann, hogy szeret, és bízok benne. A barátnőjét azért csalja meg, mert nem kapja meg azt ami kell neki.
2010. júl. 16. 00:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudod ki hiszi ezt el,ha igazán szeretne nem lenne más barátnője is.Az én barátnőm most dús gazdag lehetne mert jó páran ajánlottak neki pénzt szexuális szolgáltatásért de ő visszautasította mert szeret engem.Ennyi jól átver téged és megis érdemled
2010. júl. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is lány vagyok, tehát át tudom érezni a problémádat.

Azt tudom mondani, hogy : Adj neki egy kis időt, szabj meg egy időt, ami alatt neki munkát kell találnia mert ha nem, elhagyodez legyen minimum 1 hónap, mert azért nehéz. Mondjuk adj neki1 hónapot, ez alatt az idő alatt neki mást kell találnia, mert te alhagyod. Ha annyira szeret, mint mondod, otthaggya :) Azzal a fiúval kapcsolatosan, aki beléd szerelmes, ne játsz vele azért mert neked épp nincs barátot, mert csak megbántod az érzéseit :) Ennyit tudok hozzáfűzni :)

2010. júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

válasz megírásának időpontja: tegnap 11:28

Igen csak a te barátnőd akkor már k.urva lett volna. Ez teljesen más az én esetem.

Utolsónak köszönöm, sokat segített.:)

2010. júl. 18. 15:29
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja ás utolsó előtti.. Jelentettem a moderátornak, te meg ezt érdemled meg;)
2010. júl. 18. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!