Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség, megéri várnom rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, megéri várnom rá?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok és elkezdtem egy fiúval (24) találkozgatni. Elmondta hogy szimpatikusnak tart de ő most nem akar párkapcsolatot nekem viszont ő tetszik. Várjak rá vagy nem éri meg? Szerintetek? Segítsetek!!!!!
2011. jún. 8. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem éri meg!
2011. jún. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Koldus ***** válasza:
Lehet csak azért mondta, hogy nem akar komoly kapcsolatot, mert "úgy" nem tetszel neki.
2011. jún. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok itt a varia...

Ne várj rá!!!(válassz Engem!) :)

Lehet hogy még szereti az utolsó barátnőjét ha időre van szüksége.ergó :ne várj rá!

Lehet hogy nem tetszel neki és ezért mondja a szöveget hogy időre van szüksége.(ezzel nem azt akarom írni ,hogy csunya vagy vag yilyesmi,mert mindenkinek más az izlése,aztán lehet hogy csak a hajad színével nincsen kibékülve vagy a horoszkópoddal)

Lehet hogy azért mondja hogy időre van szüksége ,mert épp egy tartalék nővel kavar és ha az nem jönn össze akkor Te leszel a 'B' terv.

Nos Én csak akkor javasolnám hogy várj egy picit ha nagyon friss(1-2hetes a szakítás),vagy ha úgy érzed hogy lehetne belőle komolyabb is ,de ennek nem nagy a valószínűsége.

A személyes véleményem ,hogy erre az emberre nem fecsérelnék időt ,mert ha picit is kellenél neki akkor tenne érte!Remélem hogy tudtam segíteni!

Szia!Üdv!

2011. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Bár nem tudom a férfi agy működését, de ugyanarra gondoltam én is mint amit te leírtál. Ha egy férfinak tetszik egy nő, akkor úgyis nyomulna. De nem értem, mert szépnek tart, okosnak, mégsem kellek neki ezek szerint? De akkor milyen nőre vágyhat???

2011. jún. 10. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!