Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt szeretném el érni hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szeretném el érni hogy a barátnőm hallgasson rám. Van valami megoldás?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon sokszor van olyan ha nekem valami nem tetszik és én meg kérem nem hallgat rám. Érdekes mert én bármikor ha meg kér valamire vagy látom hogy neki nem tetszik nem csinálom. Hogy tudnám el érni hogy jobban hallgasson rám, hogy fontos legyen neki az én véleményem. A barátnőm már a fejemhez vágta hogy én ne szabjam meg neki hogy mit csináljon. Én nem akarom meg szabni mindig mondom neki de basszus ha valami nem tetszik ne hogy már ne mondjam el a véleményem. Lehet ezen változtatni?
2019. okt. 4. 07:24
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Azért úgy gondolom, nem mindegy az sem, miről van szó...
2019. okt. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%

Keressél mást. Valószínű elég fiatal. Nemrég szabadult fel a szülői felügyelet alól, ahol voltak korlátok. Most végre érzi úgy él, azt csinál amit akar, senki ne szóljon bele.

így meg nem lehet normális kapcsolata. Beleunsz az egészbe és elhagyod egy idő után.

2019. okt. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Azt gondolom nem vèletlenül jelentett ki olyat, hogy ne szabad meg neki, mit csináljon. Nèha napján egy vèlemènynyílvánítás miatt nem mond ilyet.

Meg egy dolog a vèlemèny, ès más az, hogy akkor el is várod, hogy úgy csinálja. Így meg már csak egy kèrèsnek álcázott parancsolgatás. Ès nem is lehet túl ritka.

Ès szabad tudni milyen dolgokról van szó?

2019. okt. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Valóban fontos, miről van szó.

Ok nélkül ilyet nem mond az ember, az pedig rossz felfogás, hogy "hallgasson rám". Nem kutya, akinek hallgatnia kell. Ahogy neked is megvan a saját felfogásod, gondolkodásod, úgy neki is.


Gondolj bele fordítva, ha ő akarna átformálni, megváltoztatni téged, ő parancsolgatna neked, hogy viselnéd?


Nem kell rögtön a másikban keresni a hibát, lehet, hogy benned van.

2019. okt. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg írj konkrétumokat, mert anélkül nem lehet eldönteni, hogy melyikőtök a hibás a történetben.
2019. okt. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Gyerünk kérdező, konkrétumokat kérünk, hogy tudjunk neked érdemben válaszolni!
2019. okt. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ezen változtatni. Fogadd el olyannak, amilyen, vagy szakíts vele.
2019. okt. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!