Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes reménykednem vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes reménykednem vagy felejtsem el örökre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap előtt felvett egy srác msnre.. nagyon aranyos,rendes, helyes is, közel is lakik. Tegnapra megbeszéltünk egy találkozót is. Meg si volt a tali. Nagyon jó volt meg minden de mivel én még nem csókolóztam ő meg már sokkal tapasztalabb is mint én ezért kicsit fusztrált si voltma és mondta is h látszik rajtam. Nagyon kedves volt meg minden. nem erőltetett semmit. mikor kisért a buszhoz mondta,h a legközelebbi talin ne elgyek iylen ideges mert nincs miért annak lennem. és,hogy ebpótoljuk amit ma nem tettünk meg. (csók). azonban nem tudom,,hogy mi lesz kettőnk közt.ma kérdeztem msnen h gondokodott e már kettőnkről és h mire jutott. azt mondta gondolkodni gondolkodott de még nem jutott semmire. ma beszéltünk ismét msnen és kérdeztem h becsajozott e. (voltstrandon) mondta h ott nem szabad a fürdőbe hanem htvégéna buliba. erre a válaszom az volt,hogy ez sziven ütött. Kérdeztem,hogy akkor már nekem nincs is eséylem nála? válasza: "én ezt nem mondtam:d , amugy ha nem mondtam vna a volt bnőm ma mondta msnen h még mindig szeret meg minden. én is alig tudom elfelejteni erre meg. de nem aakrok tőle semmit. "


Mikor ment el akkor mondtam neki h gondolkozzon el a dolgokon, aludjon rá egyet. Úgy köszönt el,hogy csók.


Szerintetek?

Annyira szeretném ha összejönne. Annyi pofára esés után.

Amúgy többször mondta h szép vagyok meg ilyeneket. (talin mondta). Nagyon sokat mosolygott rám. Az lehetett baj,hogy nem engedtem első talina csókot?:S A haveri körömben mindneki azt mondja h legyek türelmes. Adjatok tanácsot légyszíves!


Ui: bocsánat a hibákért, és köszönöm,hogy elolvastátok.


2010. júl. 15. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
A legközelebbi talizáson kéne ezt megbeszélni. Ha addig nem szedett föl senkit akkor tiszta sor. És mond meg neki hogy volt már pár pofáraesés és nem akartad elsietni. Szerintem nyugi mert nekem így az jön le hogy többet akar. Csak lehet azért kicsit megpróbál féltékennyé tenni :D Ja és a csókot akkor engedd ha akarod. ennyi
2010. júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a találkozó után azonban nem beszélt az újabb taliról.
2010. júl. 15. 22:58
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát lehet :):)

Köszi:)

Meg a mondatai közé beilleszti a "drága" szócskát is. Mondjuk nagyon egy hullám hosszan voltunk. Megértem azt is,hogy még vonza a a volt bnője emrt több mint egy évet voltak együtt. És 1,5 hónapja szakitottak kb.

2010. júl. 15. 22:59
 4/9 anonim ***** válasza:

Csúnyán parkolópályán vagy nála. A régi nője kell neki.

Ez bizony szopóka. Vagy azt is mondhatnám, b*sztafári.

2010. júl. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekünk és így indult és most együtt vagyunk :D
2010. júl. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk amikor a volt bnőjéről beszélt látszott rajta h ideges. A csaj többször megcslata. egyszer valentinnapkor...
2010. júl. 15. 23:06
 7/9 A kérdező kommentje:
Első hoozzászólónak: további sok boldogságot:)
2010. júl. 15. 23:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Nektek meg elkövetkezendő sok boldogságot :D

(Bár ez a mondat nem tudom mennyire értelmes xD)

2010. júl. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi!<3 (én értettem):P:P
2010. júl. 16. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!