Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond velem?

Figyelt kérdés
Lányok szerintetek mi lehet bennem annyira rossz? Valahogy soha nem jön össze nekem egy kapcsolat, talán valamiben rossz vagyok? Egy kicsit rólam. 23 éves vagyok, mióta kiálltam az iskolából azóta dolgozom. Szüleimmel lakom otthon mondhatni egy nagy családi házban, otthon is mindent megcsinálok, viszonylag jól is keresek. Van egy saját újj autóm. Belsőleg szerintem kedves vagyok, de nem vagyok bő beszédű. A környezetem szerint is nagyon rendes, kedves, jófej srác vagyok. Nem jártam sokat bulizni. Jobban preferálom az internetes ismerkedést, de csak az alapokig utánna már találkozhatunk (5-7) nap után attól függ hogy alakul. De még csak visszajelzést sem kapok lányoktól eléggé lehangol ez.Baráti körömből már csak én vagyok szingli, és sokszor húznak, eleinte viccesen vettem de már annyira nem az. Talán túlságosan akarom? Normális tanácsokat kérek, a megmondó embereknek nem válaszolok.

2019. okt. 6. 08:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
23F
2019. okt. 6. 08:56
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Külsődröl semmit nem írtál, pedig az a legfontosabb.

Ott lesz valami gebasz.

2019. okt. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem külsőleg sincs nagy gond velem, teljesen normális felépítésem van. 180cm 78-80kg. Barna haj kékes szem, annyi a hibám higy kicsit több rajtam az anyajegy, de vetkőzés még nem volt. Szóval csak ismerkedéssel van gond, az arcom szerintem rendben, nem vagyok kancsal, heg sincs az arcomon. Nem vagyok szeplős. Fogak rendben.
2019. okt. 6. 09:15
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ki kellene mozdulni a lakásból, interneten nem tudod megmutatni ezeket a pozitív tulajdonságaidat, mert mindenkiből ugyan annyira kevès látszik neten.Ha még is ragaszkodsz hozzà, akkor fejleszd a megfogalmazásodat, legyèl pl. humoros is, próbàlj valami mást mutatni, mint a megszokott klisèk.Ha nem kapsz visszajelzèst, az nemet jelent.Azt is elkell fogadni.
2019. okt. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Humorérzék terén nem vagyok halott ügy mert van azért, de nem olyan nagy. Lehet valahogy fejleszteni?
2019. okt. 6. 09:31
 6/12 anonim ***** válasza:
#3 Nem erre gondoltam, hanem hogy lányok szerint jó pasi vagy? Milyen visszajelzéseket kaptál élőben eddig? Iskolában mondjuk. Másrészt meg ahogy fentebb írtàk, mozdulj ki, járj olyan helyekre ahogy nők vannak. Egy péntek este menj el a barátaiddal valahova.
2019. okt. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Járj el barátokkal, ismerkedj élőben. Nyilvánvalóan a net nem jött be.
2019. okt. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Eddig pozitív visszajelzéseket kaptam, még nem mondták, hogy csúnya vagyok. Vagy hogy nézek már ki. Az a helyzet, hogy a barátaim nagy részének már van valakije és nem járnak nagyon ilyen helyekre. Moziba, éttermekbe, állatkerbe ilyen helyekre járnak. De ha megkérném biztos valaki elkísérne. De viszont nem akarok beégni előttük sem hogy oda megyek valakihez és elküldenek.
2019. okt. 6. 09:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Ember, ha így állsz hozzá 33 évesen is egyedül leszel. Jó hogy be fogsz égni, nem is egyszer. De ha külsőleg rendben van, nem vagy ronda gyerek akkor csak lesz olyan akinek kelleni fogsz.
2019. okt. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy ronda, mint a bűn meg nem vagy sötét, mint a föld és tudsz beszélni, akkor minden ujjadra találsz tizet. Melyik nem stimmel? Túlságosan visszahúzódó vagy vagy csendes? Ezen is lehet fejleszteni.
2019. okt. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!