Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme folytatni ezt ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme folytatni ezt ha már az elején ilyen jellegű problémák vannak? 20/L 23/F

Figyelt kérdés
Nyàr végén ismertem meg, kezdtünk napi szinten beszélni és egyre gyakrabban találkozni. Nem vagyunk régóta együtt, eleinte nagyon lelkes volt, olyanokat mondott amit kicsit korainak is gondoltam (én vagyok a lány) de haladtam az ő tempójában, mert élveztem a társaságát és be tudtam annak hogy nagyon lelkes és örül nekem. Most múlt hétvége óta nem találkoztunk, ma mondta, hogy találkozzunk, és beszélni akar pár dologról. Azt mondta úgy érzi hogy megfolytom néha, és szeretne lazítani a dolgokon, szeretné ha lennének néha szabad hétvégéi és nem azért mert ne szeretne velem lenni, hanem mert szüksége van a szabadságra. Így is csak hetente 2 napot töltöttünk együtt így szeptemberben, a munkája miatt, és most azt érzem hogy nem tudom hova akarja ezt még “lazítani”. Kivétel nélkül minden talit ő kezdeményezett, ő mutatott be az oszes barátjának már (èn mèg egyik baratnomnek sem) és ő rak ki rólam folyton közös képeket. (Én róla egyáltalán nem.) mégis én vagyok az szerinte aki sok, teny, hogy sokat beszélünk napi szinten, de egyrészt szerintem ez normális (úgy hogy egy hete már nem találkoztunk..) másrészt kèt emberen múlik hogy mennyit beszélnek, ő ír, én válaszolok. Nem tudom van e ertelme úgy belemenjek a dologba hogy le akarja csökkenteni már ennyire az elején az együtt töltött időt, mert megijedt a dologtól. Szerintem pont hogy az elején még nem kéne ilyen történjen. Nem tudom, ti mit gondoltok? Az a baj hogy nem érzem ezt jogosnak tőle, hogy ennyire beszari egy komoly kapcsolattól, amikor az elején mèg én voltam bizonytalan vele, soha nem akartam semmit elsietni, aztán belementek hogy úgy haladjunk ahogy ő gondolja, és ez lett belőle.

2019. szept. 28. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Elég kínos, hogy nem veszed észre, amikor szakítanak veled... Gyáva, és nem akarja kimondani, de akkor is vége.
2019. szept. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Asszem jött a képbe egy ígéretes csirke. Ezért kell a még több idő neki. Ha beválik, akkor már a még kevesebb idő is túlsok lesz neki veled. Én hagynám a francba ezt a pasit.
2019. szept. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is szakítani akar. Hagyd a francba.
2019. szept. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!