Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak nagy a hasa, elpapucsosodott? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sose volt az a kigyúrt gyúrós alkat, viszont kevésbé volt ekkora hasa, és nem volt ennyire össze esve mikor megismerkedtünk és összejottumk évekkel ezelőtt. Én sem vahyok tokeletes de ugyanolyan vékony vagyok mint mikor ossuejöttünk és rendszeresen járok edzeni , igyekszem szép alkatú lenni, nagyon adok magamra !Viszont ot nem bírom el rángatni edzeni, mindig faj valamije vagy ha el is jön, ritkán.... Próbálom az ételt is úgy segíteni neki , de rossz a genetikaja és csak a kaja nem elég neki. A karja össze van esve nagyon és hatalmas pocakja van szegénynek, amolyan sörhas szerusege lett nski( már csak ritkán sorozik ) és nagyon szemétnek érzem magam de ez nagyon lelomboz... ruhában pl kabat v pulcsi nem feltűnő annyira amúgy . hogy tudnék vele úgy beszélni erről hogy ne bántsam meg túlságosan és hatása is legyen??? Már próbáltam neki mondani de nem igazán érdekli a dolog... meg azt mondja nincs nagy hasa miközben tényleg póló nélkül vagy poloval hordó hasa van ami szex közben hozzam csapódik... könyörgöm segítsetek mert érzem nekem ez komoly problémát okoz vonzalom teren már :( olyan tokeletes helyes lenne ha le adna a hasbol és picit magára pakolja...:( 26N
2019. okt. 7. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
44%

Azt nem értem nem sül ki a szeme,hogy a párja igényes,feszes,csinos ő meg tohonya lusta dagadék,lötyi?


Én a helyedben ultimátumot adnék neki,hogy nincs szex amíg nem tesz magáért sőt kiköltöznék a hálószobából tüntetőleg,hogy nem akarsz egy ilyen ember mellett aludni sem.


Sajna ezt érdemli az ilyen,majd talán észbe kap ha nem akkor a helyedben szakìtanék vele.

2019. okt. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Először is , nem egy nap alatt lett ekkora pocakja. Már vagy 1 évvel ezelőtt kellett volna csesztetned az edzéssel.


Nem fogod tudni úgy mondani neki, hogy ne sértsd meg. És megmondom őszintén, hogy sértődjön csak meg nyugodtan az ilyen.


Nem valószínű, hogy ő ilyen vidám feszítős keménygyerek lenne az orángután alkatával ha a barátnője nem lenne ennyire csinos, és szép.


Szóval lehetőségeid a következők:

1. Elmondod neki őszintén a véleményed, hogy drágaságom nagy a pocakod, lusta vagy, és már nem vagy így túl kívánatos. Ebből 2 dolog sülhet ki:

- bevágja a durcit, elmondja, hogy ha eddig szeretted és jó volt neked akkor most miért nem...szóval a szokásos hiszti

- vagy erőt vesz magán és változtatni fog, erre az esély 0,0000001%

Az 1-esnek a következménye, hogy vagy morcos lesz és vitatkozni fogtok, és le fog sz**arni mindent és ez eltart amíg nem fogsz dugni vele, vagy neked lesz tele a hócipőd és keresned kell mást.


2. Nem mondasz neki semmit, kis besz**ari leszel, és maximum mást próbálsz kitalálni, mint pl.: elmenni sokat sokat sokat kirándulni a hegyekbe. Hátha attól lefogy.


3. nem mondasz neki semmit, nem találsz ki semmit, és szex közben azt fogod észrevenni, hogy mennyi pókháló van a plafonon , mert azt várod majd, hogy véget érjen....

2019. okt. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%

Legyen morcos csak,én tuti megmondanám ez van,nincs szex mert nem kívánlak.

Tetejébe direkt csinos,csipkés fehèrneműket vennék nyitott bugyit,csak nem érhet hozzád.


Drasztikus de ha telibesz_rja,hogy vonzó legyen neked akkor meg is érdemli.

Direkt szexi hálóing aztán szépen elutasítod amikor szexelne.


Ha nem tetszik akkor se engedném,nem veszi a lapot akkor azonnal lapát.

2019. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Egy éve is mondtam már neki.... régóta próbálom el hívni edzeni vagy segíteni neki ebben de neki így jó ez, szólok neki ha a kanapén fekszik meztelenül és ki tolja a hasát , meg szexnel direkt nem olyan pozt választok ahol ezt érezni ( hátulról nem látni ) de nem könnyű, mert én nekem sincs óriás mellem szilikon cici nagy fenék de feszes vagyok vékony igyekszem és én nem lustultam el.... :( tényleg ott tartok hogy ez számomra visszataszító és attól felek így egy idő után más fog vonzani már ha ez továbbra sem változik, mert nem érdekli :( nornalis válaszok tanácsok is jöhetnének ....
2019. okt. 7. 20:36
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

Sajna kérdező nem fog változni,igénytelen lusta tohonya alak a párod már bocs.

Aki nem ilyen nőt érdemel.

Csak rosszabb lesz,mondom amit írtam azt próbàld meg,érezze mit veszíthet mert nem látja,hogy a párja egy kincs.


Éreztesd vele,nem ért másból sajnos az ilyen.



Tuti màs fog vonzani,mert a csinos feszes vékony nőt mi észrevesszük,meg amikor majd jön egy sikeres izmos feszes srác akitől véged akkor majd kapcsolni fog.


De ha eddig nem változott csak ez segíthet amit írtam,ezt érdemli meg egy dagadékot pont az való hozzá.

2019. okt. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért nem dagadt, csak pocakos, tónustalan.....
2019. okt. 7. 20:50
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerencsére még csak 26 éves vagy.


Gondold át mit szeretnél, akarsz még ebbe energiát fektetni és várakozást, kínlódást szenvedést és a sok megjátszást és színészkedést vagy nem?


Persze igen tudom, biztos ő volt anno az igazi nagy szerelem, meg a mintapasi meg pillangók meg rózsabimbója voltál, de.....


Semmi sem kötelező.


Jó ez így neked? Vele akarsz élni?

Vagy tartasz a rokonaid barátaid véleményétől? Mert nem nekik kell dugni vele és együtt élni.


Kell ez a szenvedés vagy sem?

2019. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%

#5


A Tesitanár Szakszervezet "Kiváló Hajcsár" oklevéllel és az ezzel járó arany korbáccsal tünteti ki önt. Szép munka!


#Kérdező


Vegyél neki egy futópadot otthonra. Az egyetlen edzés ami normális, fogyaszt és lehet otthon is csinálni titokban, ami nekem pl. piszok fontos lenne, hogy senki ne lássa.

2019. okt. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Rockarc ***** válasza:

Csak trauma hatasara valtozik az ilyen, a langyos viz kenyelmes. Ha kiontod, akkor persze fel lesz haborodva, de akkor meg lehet eszhez ter.


A fogyas 70%-ban a kajalason keresztul elerheto anelkul, hogy egy gyufa..szalat tenne keresztbe. Egyszeruen sokkal kevesebbet kell etetni vele. A masik az alvas, ha nem alszik eleget, a szervezet arra hizassal reagal, mert tobblet energiat akar elraktarozni.


De mint a korabbi hozzaszolok irtak, nem fog valtozni. Azert nem, mert ez igenytelenseg es aki igenytelen az megfelelo motivacio nelkul nem csinal semmit. Marpedig akkora "motivacio" kell hozza, hogy leesen az agyrol. Par ev mulva, mar furdeni is lusta lesz.


43F

2019. okt. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A pasiknak itt azt szokták javasolni, hogy szakítsanak az elhízott nőjükkel. Neked sem javasolnék mást. Fúj, én nem bírnék hozzáérni...
2019. okt. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!