Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazam van? Ti, h látjátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam van? Ti, h látjátok?

Figyelt kérdés

Párom tegnap egész nap kisebb-nagyobb megszakításokkal fent volt messengeren, de egyáltalán nem írt nekem.

Én tegnap este pont azt néztem,h mikor volt fent utoljára, mikor véletlenül benyomtam egy ,, like " jelet, amit utána nyomban ki is töröltem.

Párom bizonyára megláthatta a likeot, mert 10 perccel később irt is nekem.

Leirta, h ne haragudjak, h nem írt, de kemény napja volt, aztán elmondta, h mit tervez a hétvégére, h mit csináljunk, meg telon is beszéltünk kb fél órát.


Szerintem csak azért írhatott nekem, mert észlelte a like jelet, de egyébként esze ágában sem lett volna.

Ha annyira írni akart volna, akkor azt megtehette volna magától is....

Véleményem szerint szakítani akar(t), azért nem írt, és az csak kifogás, h fárasztó napja volt.

Ha szeretem a páromat, és hiányzik, akkor nincs ilyen...


2019. okt. 8. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Jesszusom, hogy lehet azon kiakadni, hogy egy napig nem ír? Meg egyből szakításra gondolni? Te írtál neki vagy vártál valamire választ?

Szerintem szakíts vele, kíméld meg magadtól és a paranoiádtól szerencsétlent.

2019. okt. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

Miért akarna szakítani? Összevesztetek? Vagy volt bármi más történés, amire ezt alapozod?

Ha nem, akkor baromira nincs igazad. Az embernek igenis vannak fárasztó napjai, amikor nincs kedve kommunikálni. Nem, a párjával sem. Elindít egy filmet, vagy agyatlanul nyomkodja a telefont, közben csorog a nyála, annyira nincs jelen. Nyilván észrevette, hogy írtál, és azonnal írt, mert fontos vagy neki. Ez annyit tesz, hogy még az ilyen nyálkicsorgós napjain is összeszedi magát, hogy veled foglalkozzon, neked csak véletlenül meg kell nyomnod a like-ot, vagy köhögnöd egyet, akármi.

2019. okt. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Ne gyerekeskedj,miért akarna szakitani?

Attól,hogy egy nap nem irt még nem a világ vége.

És igen,lehet,hogy fárasztó napja volt.

2019. okt. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Nincs igazad, teljesen elmebeteg vagy, emlékszem a korábbi rettegős kérdéseidre. Sürgősen kezeltesd az önbizalmad hiányát különben simán elüldözöd magadtól a párod. Most még szeret, de ha folytatod a kattogást, hamar kiábrándul, tök jogosan. Voltam hasonló fajtával mint te, maga a pokol egy ilyen kapcsolat.
2019. okt. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Ez nem a tinikategória.
2019. okt. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Ne a messenegertol tedd függővé a kapcsolatod

Ha Olyna nap van melóba Enis alig vagyok fent de a wi-fi miatt jelzi h elérhető vagyok

Nem ez a lényeg!!

2019. okt. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Szerencsétlen. Én is kidobnálak a helyében.
2019. okt. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem szereted a párod, hiába állítod. Ha tényleg szeretnéd akkor adnál neki teret és bíznál benne.
2019. okt. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

pfff.. szerintem meg ne hallgass itt senkire. nehogymár egész nap egy szót se tudjunk írni a párunknak b•szki! mi ez, valami tinikapcsolat, ahol el vagyunk úgy is 2 hétig hogy nem találkoztunk, nem beszéltünk aztán elfelejtünk szólni a másiknak, hogy jaaa amúgy már szakítottunk vele? 😂

egyébként meg fogalmunk sincs arról, hogy te is szoktál neki írni vagy csak azt várod hogy ő írjon? ez sem mindegy. meg az sem, hogy minek volt fent messengeren ha fárasztó volt a napja és hogy ugyan miért nem fért bele hogy odaköpjön egy helót, ami kb. úgy 5 másodpercet vett volna igénybe :D

2019. nov. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!