Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sejtetni szeretném a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sejtetni szeretném a kapcsolatunk végét?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a 24 éves barátommal, én 21 vagyok.

De már semmi nem olyan amilyen volt. Egyre több problémám van vele.. mondom is neki, mi zavar mit kéne tegyen máshogy. Akkor ő is elmondja nekem mit kérne tegyek. Ilyenkor igyekszünk mind a ketten, de aztán pár hét mulva más kezd el zavarni.

Belegondoltam, hogy én már szerelmileg ne vonzódom hozzá, elvagyok vele. De nem vagyok szerelmes, mint eleinte. Már azon is gondolkodtam hogy kis magányra egyedüllétre lenne szükségem, hogy a dolgaimat el tudjam rendezni fejben, magam körül, mert mindig vele foglalkozom és már nem tudom milyen is vagyok.

Ez miatt is arra jutottam, hogy lehet jobb lenne külön lennünk.

Valahogy szépen lassan be lehet adagolni a barátomnak, hogy vége? Nem jó ez így? Ahogy elgondolom neki ez megsem fordulna a fejébe hogy képes lennék véget vetni ennek a kapcsolatnak és nagyon nagyon megrázná a dolog, mert nem is sejtené.

Valahogy lehet ezt előrevetíteni, hogy mégse annyira váratlan legyen számára?


2019. okt. 8. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A sejtetés nem vezet megoldásra. Saját tapasztalatból írom, én is próbáltam anno rávezetni az akkori barátom, hogy nem érzem magam jól a kapcsolatban, lehet nem kellene együtt lennünk. Aztán tegyük fel, jött egy közös program, ami éppen jól sikerült, vagy szexeltünk egy érzelmesebbet, puff. Megint azt hitte minden rendben, és újra el kellett mondani neki a dolgokat.

A legcélravezetőbb az, ha leülsz vele őszintén beszélni, hogy ez neked nem megy.

2019. okt. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp meg fogja viselni.

Ezért jobb minél hamarabb túlesni rajta és nem húzni az időt.

2019. okt. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem sejtetünk, nem utalunk, nem előkészítünk, hanem cselekszünk.

Ha nem megy, minél hamarabb vess véget ennek, hogy minél hamarabb elkezdhessétek feldolgozni.

2019. okt. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem sejtetünk, hanem kerek perec kimondjuk. Gondolom fordított esetben neked sem esne jól, ha te még éreznél a másik iránt, ő meg még arra sem képes, hogy kidobjon. Kommunikàld le vele és legyél korrekt. 25/N
2019. okt. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Sejtetni aljas dolog! Vagy komolyan állj oda elé és kerek perec mondd meg, vagy meg se pendítsd a témát! Az ilyennel nem szórakozunk!

A leírtak alapján szerintem kereken és értelmesen megfogalmaztad, miért nem fogm működni, ezt így szépen vázold fel és köszönj el.

A másik felet meg nem fogja váratlanul érni, ha meg igen, akkor vak volt a problémákkal szemben, amit kötve hiszek, hiszen veszekedtetek eleget.

2019. okt. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne tartsd bizonytalanságban. Közöld vele, hogy mit szeretnél és essetek túl rajta.

Ha folyton vannak problémák, szerintem nem fog nagyon meglepődni.

2019. okt. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!