Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm egyre többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egyre többet parancsolgat, amit én nem bírok. Nem így indult a kapcsolatunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az elején megbeszéltük hogy mindenki fele részben áll hozzá mindenhez. Ehhez én tartom is magam, ő viszont már nem igazán, ráadásul anyagilag is már én állok több mindent.

Kicsit tartok attól mi lesz később.

Mit tegyek?


F 28


2019. júl. 31. 09:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Beszélj vele, mondd el, mit vettél észre és keressetek együtt megoldást.

Például.

2019. júl. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Keres annyit, mint te?

Te amúgy nem szeretnéd azt, hogy amikor csak gyes, gyedet kap barátnőd, akkor is feles legyen, és nem tudnád fenntartani a dolgokat +gyereket?

MErt akkor ne akarj csajt..

2019. júl. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%

Rossz hir: csak rosszabb lesz. Mi nők szeretünk am parancsolgatni🤣

Ezt hívják elsárkanyodásnak.

2019. júl. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Az elsárkányosodás azért szokott lenni, mert már nem kap annyi figyelmet, törődést a nő, lehet nem beszélgetsz vele annyit, nem puszilgatod, nem viszel neki virágot, inkább csak a tv-t bámulod esténként. Ezért a frusztációt ilyen formában adja ki magából. Vagy csak szimplán parancsolgatós, de eddig a kapcsolat elején nem mert az lenni :D Beszéljétek meg.
2019. júl. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Ennyire félsz attól, hogy nem lenne soha újabb punci az életedben, ha szakítanál vele?

Megfigyeltem, hogy sok férfi csak ezért tűri a nők ilyen dolgait, mert ettől fél

2019. júl. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Állj a sarkadra, ne hagyd magad, szabd ki a határokat.
2019. júl. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
De ez jó, parancsolgatásról panaszkodsz a kiírásban, aztán anyagiakról beszélsz...
2019. júl. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Ezt még meg lehet beszélni szerintem. Teljesen érthető, hogy egyenlőségre törekszelna kapcsolatban.
2019. júl. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kicsivel többet keresek, de ő is elég jó fizut kap.

#2 Csakhogy nincs gyerek és mindketten dolgozunk.

#4 Sokat dolgozunk, mindketten. Ami szabadidőm van, vele töltöm.

#5 Egyáltalán nem félek ettől. Ugyanúgy menne tovább az élet.

#6 Szeretném, de akkora veszekedés lenne belőle mint egy ház.

#7 A kettő hogy függ össze?


Egyébként már komolyan a szakításon gondolkodom. Lehet jobb lenne nekem egyedül.

2019. júl. 31. 10:43
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elsárkányosodás együtt történik a férfiak eligénytelenedésével. Én legalábbis mindig ezt láttam. Már gyerekkoromban, amikor apám koszosan rakta vissza a kést, mert olyat vágott vele, ami "nem látszik", vagy a wc pereme alatt már nem keféli ki a kakát, mert az nem látszik, csak ha felhajtod az ülőkét, na akkor kezdődött a parancsolgatás, és hogy anyám megmondta neki mit csináljon. Mondhatnék még ezer példát, de szerintem érthető így is. Ugyanez fordítva is lehetséges amúgy, és a férfi sárkányosodik el, de általában inkább a férfiaknak jó minden úgy ahogy van. Ezért is megszokott nőkre mondani ezt.

Olyat még nem láttam, hogy egy párkapcsolatban csak úgy, mindentől függetlenül az egyik fél egyszercsak kitalálja, hogy na mától elviselhetetlen leszek.

2019. júl. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!