Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatokban ismerkedésné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatokban ismerkedésnél mennyire jó a nőknél a lesz#rom stílus?

Figyelt kérdés
Tehát ha összeveszünk vagy bármi van akkor a férfi nem fut a nő után hanem egyszerűen semmibe veszi, nem keresi, nem hívja stb.
2018. júl. 1. 13:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mi a cél. Ha az, hogy ne sikerüljön egy kiegyensúlyozott, egészséges, felnőtt kapcsolat, akkor lehet játszani a mártírt és szrni az emberi kommunikációra és játszmázni. Ha valaha épkézláb magánéletet akarsz, akkor a kommunikáció, empátia és érzelmi intelligencia fejlesztését javaslom az ovi-hiszti helyett.
2018. júl. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Egyetértek azzal amit az #1-es válaszoló írt. Az általános hiedelemmel ellentétben nem célravezető, ha eljátszod a nagyképű bunkót egy nő előtt, hogy majd ettől biztosan te fogsz neki kelleni mert hát a nők a bunkó pasikra buknak.
2018. júl. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Szar. Nem foglalkozom ilyen ferfiakkal.
2018. júl. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Változó. Még nálam is. Egy idegennél nem foglalkozom a kezdeti konfliktusokkal, nekem nem éri meg energiát fektetni bele, ha a másik fél nem mozdul felém. Tegnap találkoztam volna valakivel, úgy volt, hogy keres, de nem keresett, én meg szerveztem magamnak programot, nem vártam rá.

Akit viszont már ismerek egy ideje, és nem társkeresési céllal ismerkedtünk meg, nála megpróbálom elsimítani a dolgot, már csak az ismeretség miatt is, és egy darabig próbálkozom, hogy helyrehozzuk, de ha nem vevő erre, hát kénytelen vagyok ráhagyni, zaklatni senkit nem akarok.

Szóval nálam azon múlik, hogy honnan indult az ismeretség, milyen minőségben, mennyire vagyunk idegenek egymásnak, össze kell-e futnunk más célból egyébként, van-e közös ismerősi körünk.

2018. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom más nőknél ez hogyan működik,de nálam ha a barátom nem mutat hajlandóságot a békés megbeszélésre,a kommunikációra és nem működik együtt a probléma megoldása érdekében akkor nem sokáig maradok vele.

Anno igazán kivételes férfiként csöppent az életembe,és ezt tetőzte a fantasztikus kommunikációs készsége,aminek köszönhetően egyik vita sem lett a kapcsolatunk halála. Az együttműködéssel és a türelemmel elértük amit el akartunk. Ez remélem egy jó példa :)

2018. júl. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Velem megpróbálta egyszer egy srác ezt eljátszani, egyből lejövős volt, hogy az önbizalmam aláásására játszik. Elmentem más pasival randizni és meg is írtam neki, hogy már mással ismerkedek.
2018. júl. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

Ha fél óra alatt meg lehet vele emberi módon beszélni a dolgokat, akkor nem kell trenírozni, mint a kutyát. Ha nem, akkor vagy az vagy tönkre megy magától.

31/f

2018. júl. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha az a célod vele, hogy lekoptass zavaró, hisztis nőket, akik már a kapcsolat elején idegesítően veszekednek, akkor érthető. Amíg alkalmi kapcsolatokban vagy és nem veszed komolyan a nőcskét, akkor oké.


Egy igazi, meghitt párkapcsolat viszont nem arról szól, hogy lesz*rjátok egymást. Ha találsz egy olyan nőt, akivel érdemes jövőt tervezni, akkor ott már egyáltalán nem célravezető ez a lesz*rom stílus.

2018. júl. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos eléggé jó, ezzel a stílussal azt hiteted el vele, hogy annyira nincs szükséged rá, tudsz válogatni, és az a női ösztönöket beindítja. Teljesen mindegy mit mondanak, ha erre rákérdezel. Sajnos.
2018. júl. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%
A "női ösztönök" mit jelentenek nálad, kedves utolsó? Mert ha bármilyen elméletet elkezdesz olvasni, az első, amit felhoznak, hogy amire a nők vágynak az a biztonság minden téren! Szerinted mennyire adja meg a biztonságérzetet az, aki otthagy, mint szrt a fűben, amikor zaklatott vagyok??
2018. júl. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!