Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyodni látszik a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyodni látszik a kapcsolat, mégis miért hezitálok?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok és eddig még sosem volt komoly barátnőm. Alacsony (170cm) és vékony testalkatom (72kg) van, viszont állandóan jó kedélyű vagyok. Valahogy az a típus vagyok akin a lányok csodálkoznak, hogy nincs barátnőm de egyiknek sem kellettem. Még lánnyal sem voltam ezelőtt de senki nem gyanította (sosem éreztem magam egy vesztes típusnak), mivel lányok közelében nem úgy viselkedek mint egy szűz kamasz.

Már kezdtem elfogadni az egyedüllétet amikor két hónapja megismerkedtem egy lánnyal. Viszonylag gyorsan történt minden. Odáig jutottunk, hogy majdnem minden nap találkozunk, nála alszok néha, elviszem munkába...

Még nem mutattam be az ismerőseimnek, ő se engem az övéinek azonban már kezdte említeni, hogy jó lenne hivatalossá tenni/felvállalni ezt a kapcsolatot. Ha fél évvel ezelőtt kért volna erre bárki is, egyből igent mondok...de most valamiért gondolkodok rajta, hogy egyáltalán ő az igazi vagy sem. Mindig is egy vékony lányt képzeltem magam mellé (mert hát én is vékony vagyok), ő viszont kicsit teltebb...de nem kövér. Szerintem sok mindenben hasonlítunk, könnyen meg tudtam nyílni előtte, ami nem rám vall. Jól érzem magam vele de mintha nem lenne szerelem csak szeretet. Talán attól félek, hogy jobbat úgysem találok és inkább megalkuszom mellette. A másik dolog, hogy mindjárt 30 éves vagyok, szeretnék én is családot. Közrejátszik az is, hogy az ismerőseimnek már mind van barátnőjük/feleségük, engem pedig az üres lakás vár mindig.

Addig nem szeretnék szakítani vele amíg nem vagyok biztos benne, hogy nem szeretem egyáltalán. Megbántani sem szeretném mert kedves, figyelmes velem. Mit tudnék tenni ebben a helyzetben? Tapasztaltabbak tanácsára lenne szükségem. Ti mindig tudtátok, hogy az illető az igazi?...nem is kételkedtetek?


Kicsit úgy érzem magam mint egy határozatlan tini...talán azért mert én csak most jutottam el először idáig. Kicsit szégyellem is magam, meg hát sok oltásra is számítok a részetekről.


2019. okt. 8. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzed, hogy jobbat is kaphatnál, ami valószínűleg így is van, ezért hezitálsz szerintem. Erre nem lehet alapozni egy kapcsolatot, szerintem várj inkább tovább, jön még jobb is. Ha tényleg odalennél érte, nem lennének ilyen gondolataid 27/N
2019. okt. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem anyám szokta mondani, ha nagy nehezen sikerül összejönnöm egy lánnyal, de szerinte nem kifejezetten szép, hogy "tudsz te ennél jobbat is"... :D
2019. okt. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 hónapja már találkozgattok, ismerkedtek és abszolút nem érzed, hogy na igen, ez a lány csodás és vele akarsz lenni akkor nem érdemes erőltetni. Igen, nyilván azért esik ez most jól neked és azért ragaszkodsz hozzá mert soha nem volt ilyenben részed, de ilyen "ha ló nincs jó a szamár is" kapcsolatba akkor sem szabad belemenni mert nem leszel boldog benne és nem fog működni.
2019. okt. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem elég így. Ne érd be ennyivel. Inkább legyél szerelmes 6 hónapig,de halálosan,mint punnyadj 5 évig szeretetből.

Keresgélj tovább.

2019. okt. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%
#4: Szerintem egyik sem megoldás.
2019. okt. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

4es vagyok.

Én az utóbbiban vagyok és bármit megadnék az előbbiért.

2019. okt. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Rockarc ***** válasza:
85%

Szerintem tul felszines vagy. A fel kerdes arrol szol, hogy ki hogyan nez ki. Nem mintha vekony lennel, de most ez lenyegtelen. En azt javasolnam, hogy engedd el a tarsadalmi, szuloi, haveri elvarasokat, es koncentralj a nore. A belso tulajdonsagaira. Beszelgessetek sokat es melyen. Ott fogod megtalalni, amit keresel. Engedd el a kulso dolgot, ha zavart volna barmennyire is, akkor nem talalkoztal volna vele tobbet.


A tobbiek meg megszokjak, hogy egyutt vagytok, ebbol ne csinalj gondot, nem egy banya't vettel felesegul. Te valasztottad, legy buszke magadra es ra is. Akkor a haverok sem fognak beleszolni, ha latjak, hogy komolyak a szandekaid, es ok is megismerik majd, hogy valoban olyan, mint amilyennek elmondasod alapjan varjak. Ha kedves jo fej no, akkor mindenki el fogja fogadni. Legy mellette, fogd a kezet, tamogasd.


43F

2019. okt. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igazatok van, talán ő érdemelne nálam jobbat.


Rockarcnak:

Igazad van, kicsit sokat írtam a kinézetekről...itt inkább a "nyomorúlt" alkatomat akartam kiemelni. A lány NEM kövér...vastag láb, széles csípő. Az arca is szép. Egyáltalán nem szégyelném őt az ismerősök előtt. A gondom, hogy nem érzem, hogy szerelmes lennék bele és nem tudom miért. Félek szakítani vele amíg nem vagyok tisztában az érzéseimmel mert lehet, hogy csak akkor döbbennék rá, hogy ő kell nekem amikor már túl késő lenne.

2019. okt. 8. 22:57
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az igazi szerelemre megéri várni. Neked ez a lány nem az. Ha az lenne, tudnád, de te magad is teljesen bizonytalan vagy benne. Én is sokakkal randiztam már, de azelőtt nem éreztem semmilyen szerelem félét, csak szimpátiát, szeretetet, senki nem mozgatott meg úgy igazán. Mindig azt hittem, bennem van a hiba és én is szűz "maradtam", igaz, jóval fiatalabb vagyok és lány. Most viszont megismertem valaki nagyon különlegeset és most érzem igazán, hogy eddig érdemes volt várni. Neked is ezt kívánom. Nem kell megalkudni.
2019. okt. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha másban is voltál már döntésképtelen, hezitáltál, akkor tényleg várj még a szakítással, mert lehet hogy utána full szerelmes lennél, és vissza akarnád kapni. Ismerd meg magadat mit jelent ez a hezitálás nálad. Ha felvállalod őt attól még semmi végleges nem történik, csak mostantól nem titokban találkozgattok. Utána is alakulhat még bármilyen irányba.
2019. okt. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!