Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Apakomplexus lenne ez?

Sziasztok!

Ragaszkodhatok azért a párjaimhoz, mert az életemben az összes férfi rokonom hiányos szerepet töltött be? Nem kaptam meg egyiküktől sem azt a törődést, amit igényeltem volna.

Lehetek ezért kötődőbb a párjaimhoz, meg ha nem is jók hozzám mindig?

okt. 10. 09:51  Privát üzenet  

A válaszok

Szerintem ez az apa/anyakomplexus gyakrabban emlegetett mint ahogy ténylegesen fennáll.

Nem írtad,hogy milyen korú pasikhoz kötődsz. Maga a törődés igénylése, a ragaszkodás, nem jelenti azt,hogy apakomplexusod lenne, inkább szeretethiányra utalhatnak.

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont okt. 10. 11:07 Privát üzenet
Valóban segítene, hogy mennyi idős vagy és milyen korúak a párjaid?

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont okt. 10. 11:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nálam 3-4 évvel idősebb barátaim voltak, nem a kor dominál. Szeretethianyom nincs, edesanyamtol mindent megkaptam. A férfi oldalról nem.

Erre lennék kíváncsi, összefügg - e ez azzal, hogy nagyin nagyon kötődöm férfiakhoz.

# 3/4Időpont okt. 10. 12:11 Privát üzenet
Apakomplexus az,amikor idősebb,apádkorbeli férfiakhoz vonzódsz,mert keresed azt amit az apádtól nem kaptál meg.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont okt. 10. 13:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Apakomplexus! Mit tegyek ellene?
Mostanában a párom sokkal több időt tölt egy nála idősebb 40ev feletti férfival! Alig ismeri kb 3 hónapja és azt mondta fontosabb neki mint én! Ahogy látom jobban is érzi magát,...
Apahiány/apakomplexus miatt lehet olyan, hogy egy nő belemegy több kapcsolatba is egyszerre? Mintha soha nem lenne elég neki 1 valaki.
Miért van az h főleg apám korabeli meg tőlem messzi élő pasik próbálkoznak?
Apakomplexus mindenhol?
Apakomplexusom van. Miért? ( 17/l )

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolati problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!