Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Randizgatnátok olyan pasival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgatnátok olyan pasival, aki elvileg válófélben van, de jóban van a feleségével, gyakran találkozgatnak és látszik hogy ez több mint baráti?

Figyelt kérdés
A feleség családjával is nagyon jóban van. A feleség kezdeményezte a válást.
2018. szept. 10. 16:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. szept. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Egyszer voltam oly naív, még egyszer senki rá nem tudna venni.
2018. szept. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Kettes válaszoló leirnád nagyjából mi volt?
2018. szept. 10. 17:40
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Tipikus házas pasi duma: el fogok válni, már válófélben vagyok.

Te is rá lettél szedve nyuszicsibe.

2018. szept. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs koztunk mar semmi, a nappaliban alszok a foldon! (Aztan megszuletett a 3. Gyerekuk) :)))
2018. szept. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem. Minek?
2018. szept. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%

Ennek tényleg nagyon átverős szaga van. Én férfiként nem javaslom neked, hogy ilyesmibe belemenj. Talán más lenne egy csöppet a helyzet, ha már különköltöztek volna, ha nem lennének jóban, és tényleg már csak a papírról lenne szó, de így...


Én annyit mondanék neki, hogyha gyorsan el akar válni, és jóban van a feleségével, akkor biztos mindenről gyorsan meg tudnak egyezni, ebben az esetben meg nem kell bíróságra menni, közjegyző is alkalmas erre, és akár egy óra alatt végeznek. Ennyiből kiderül, hogy mennyire gondolja komolyan a válást.


Az is lehet, hogy nyitott házasságban él, az asszonyt nem zavarja a félrelépés, és így az sem számít, ha nem titkol előtte téged.

2018. szept. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

A történetben a feleség vagyok!

Már magam sem tudom hányadán állunk.

Külön költöztünk.

Válunk, de közben se vele se nélküle kapcsolatban...

2018. szept. 12. 15:32
 9/15 anonim ***** válasza:
55%

Márpedig úgy tisztességes mindkét, sőt, mindhárom fél plusz gyerekek számára, ha ezt eldöntitek. Fel kell vállalni.

Egyébként volt már olyan a történelemben, hogy elváltak, egy ideig élte világát mindkét fél, aztán megint egymásra találtak.

Ha jóban vagytok, és meg tudtok egyezni, tényleg nem értem, hogy miért nem a közjegyző által intézitek a válást, sokkal gyorsabb, költséghatékonyabb, egyszerűbb és mindezek által sokkal kevésbé megterhelő érzelmileg is.

2018. szept. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

De ha úgy vagytok vele, hogy rossz a házasság, de alapjában véve szeretitek egymást, adhatnátok egy esélyt magatoknak, hogy megmentsétek azt, pl. párterápia. De ehhez az kell, hogy mindkét félnek azonos célja legyen a házassággal, mindketten meg akarják menteni, vagy ha úgy van, akkor el akarják, le tudjanak róla mondani. Ez is lehet közös cél, és ebben is lehet együttműködni, csak erre kevesen gondolnak.

Üdv,

Cic.

2018. szept. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!