Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem elsírja magát ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem elsírja magát ha megjelenik nálunk a bátyám a tökéletes feleségével és életével?

Figyelt kérdés

Nekik nagyon bejött az élet! A bátyám egy multinál vezető, a felesége magán fogorvos saját rendelővel a fővárosban. Van két szép gyerekük, nagy házuk Pesten, két márkás autó. Mi is tanultunk, de nem vagyunk annyira nyitottak, barátkozósak, helyezkedősök hogy magas poziciókba kerüljünk. De én nem panaszkodom! Elemző vagyok egy kisebb multinál, a feleségem irodavezető egy informatikai cégnél. Jól keresünk de közel sem annyira mint ők. És a gyerek-dolog se akar összejönni nekünk sajnos, most járunk orvoshoz emiatt! Van egy lakásunk meg egy középkategóriás autónk, teljesen jó élet szerintem!

De a feleségem elsírja magát amikor találkozunk velük. Ilyenkor kimegy a fürdőbe de mindenki hallja ahogy fujja az orrát. Annyira irigyli őket valamiért. Megjelenik a tökéletes fogorvosnő és nem bírja.


Mi lehet ennek a valódi oka? Én próbálok vele mindig beszélni, de azzal jön, hogy minden az én hibám, amiért nekünk nincs olyan életünk és egy bunkó nőnek meg a lusta bátyámnak minden összejött. A csaj valóban prosztó stílusú, a bátyám meg tényleg lusta. Munka után maximum az PS4 mellett ül, másra nem hajlandó!

Mindig elmondom a feleségemnek, hogy szerinte álomélet lehet az övék? A nő éjjel-nappal melózik, tiszta idegbeteg, a testvérem nem segít semmiben, a gyerekekkel sem. Szerinte nincs náluk veszekedés? Én azt “várom” mikor válnak el. Nem értem miért az én hibám hogy mások látszólag tökéletesen élnek? Hány ilyen ember van a világban?


2019. okt. 10. 12:21
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

Nem írtam sehol hogy irigy lennék mert nem vagyok az! Le is írtam hogy nem vagyok vezetői típus, nem bírom az azzal járó stresszet, így nem vágyok olyan dolgokra amik azáltal érhetőek el!

Meséli a bátyám milyen áskálódások mennek egy ilyen pozicióban, miket kell átvészelni hogy ne lépjen a helyére senki. Nekem ez nem kéne, nekem már attól is büntudatom volt, hogy ketten jelentkeztünk egy pozicióra és egy haverral kellett versenyeznem.

2019. okt. 10. 14:49
 22/36 A kérdező kommentje:
Havonta egyszer ha találkozunk, amúgy tényleg sír, régen utánamentem, ma már inkább ráhagyom, nincs kedvem ahhoz hogy elkezdjen püfölni hogy “minden a te hibád”
2019. okt. 10. 14:50
 23/36 anonim ***** válasza:
75%

Az viszont gáz ha bűntudatod volt,üzletben nincs se haverság se barátság.

Az erősebb kutya b...ik ezt viszont tanuld mert minden poziban játszik.


Ez van.

2019. okt. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
74%
Remélem havonta nem pont AKKOR jönnek :)) Mikor ő érzi hogy most éppen nem igazán vendégeskedni kellene. De ha az anyagiakra irigy, az hülyeség tőle. Arra ne legyen már irigy. Jó életetek van.
2019. okt. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
77%
Ha már hormont is kap, akkor minden szaron el fogja magát bőgni. Nem a fogorvosnő az oka, hogy sír, hanem a gyerek, ez egy nagyon érzékeny téma.
2019. okt. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
69%

nincs kedvem ahhoz hogy elkezdjen püfölni hogy “minden a te hibád”


Hat azert ezt ne hagyd am! Allj ki magadert!

Akarmennyire megviseli, hogy nem jon a baba, elfogadhatatlan, hogy boxzsaknak hasznal teged, akit mindig uthet (kepletesen)!

En biztos nem turnem el tole ezt a viselkedest, hanem kerek-perec megmondanam, hogy jobb, ha nem is jon gyerek oda, ahol a feleseg megmergezi az otthon legkoret.

2019. okt. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
48%

Azért az nem véletlen, hogy egy ilyen velejéig romlott, irigy nőnek nem születik gyereke...

Jobban járna, ha első körben saját magát kapná össze, mert amíg mentálisan egy 2-3 éves kisgyerek szintjén áll, addig nem fog tudni gondoskodni egy gyerekről sem.

2019. okt. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a feleséged a gyerekekt irigyli, mivel küzdötök ezen a téren. Vagy így kimondta kerek perec, hogy olyan kocsi, olyan ház és annyi pénz kell neki is?
2019. okt. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
75%
Te, 26-os:D Valamelyik kérdésnél olvastam hogy neked volt néhány depis csajod. Mit ne mondjak, nem csodálom... 5 mp-et nem bírnék ilyen emberrel, depis lennék tőled hatodik másodperctől :) Azért ez amit te képviselsz, valahol már túlzás...
2019. okt. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
36%

Rémséges feleséged van.


Egy a különbség köztetek. A tesód párja szereti őt és boldogok, akkor is ha nem milliókat keresnének.


A te feleséged viszont nem szeret téged.

2019. okt. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!