Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha unatkozok a kapcsolatomban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám hogy unatkozok a kapcsolatomban. A párom nem nagy igényű ember. Nem élünk együtt, viszonylag sokat van velem, de amikor együtt vagyunk alig megyünk valahova. Legtöbbször otthon ülünk, ami neki pont elég, néha mozi. Szeretem őt, és ő is engem, sokszor mondtam már neki hogy unatkozok menjünk valamerre vagy csináljunk valamit, de ez mindig kifogásokhoz vezet. Parszor már közvetlenül említettem is hogy unatkozok mellette, amire a válasz az hogy ő igyekszik izgalmasabbá tenni a kapcsolatunkat. Főleg azért érzem úgy hogy ez mind miattam van mivel a barátom nagyon sokszor jár el mindenféle helyre a haverjaival, ismerőseivel. Nem vagyunk hosszú ideje együtt, és még fiatalok vagyunk, de egyre többször kapom magam azon hogy másról, egy nála idősebb és függetlenebb fiúról gondolkodok aki vele egy időben udvarolt nekem, hogy vele most lehet jobb lenne.. (Amolyan Paula-Hufnagel Pisti helyzetben vagyok) Mi tévő legyek?



2019. máj. 9. 23:38
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Menj vele, mikor haverokkal megy.

32/f

2019. máj. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem passzoltok. Első nagy szerelmek közül egy?

Nekem is volt hasonló kapcsolatom. A lány néha elkezdte tervezgetni, hogy ide vagy oda menjünk, de végül nem nagyon lett a dolgokból semmi. Eljött hozzám vagy kimentem hozzájuk és filmeztünk meg alvás. Plusz folyamat eljártunk a közeli gyorskajáldába és ennyi. Meghívtam volna étterembe is, de nem volt hozzá kedve. Egy idő után mondogattam, hogy kicsit több és változatosabb program kéne, csak ígérgetett, aztán én meguntam és dobtam.

2019. máj. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 Nem ismerem személyesen a barátait, és tudom hogy csak útban lennék neki olyankor + nem is hív el velük akkor nem nyomulok

#2 Mondhatni hogy neki én vagyok az első nagy szerelme, nekem voltak előtte kapcsolataim már, viszont vele a leghosszabb már most. Sajnos most nem érzem azt a szenvedélyt, és izgalmat- sőt semmilyen ilyet nem érzek- amit az előzőekben. Lehet hogy azok rövidebb ideig tartottak de nagyon jól éreztem magam bennük.

2019. máj. 10. 00:18
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: Hát igen, a kapcsolatok egy része ellaposodik. Tényleg rajtad áll, hogy így akarod e folytatni vagy sem.
2019. máj. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ráncigáld el akkor! Meg nyugodtan furakodj be!


Ha ezek nem jönnek össze, és nem találjárok meg az élet azon pontjait, amit közösen tudtok élvezni, akkor nincs közös jövőtök. Neki kell kezdeni! Ennyit lehet tenni!

2019. máj. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!