Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érzem magam boldognak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem magam boldognak a kapcsolatomban, mit tegyek?

Figyelt kérdés

ugy érzem,már nem szeret a párom.eddig mindig bujt,sokat csókolóztunk,ölelkeztünk.figyelmes volt,törödö,egyszerüen éreztem,hogy szeret.

mostanra teljesen megváltozott.nem szeretne semmilyen programot velem,inkább elmegy a haverjaival szórakozni. nem lep meg semmivel,mint korábban,nem beszélget velem annyit. a szex is más már,es jóval kevesebb.

nincs semmilyen problémája,ami miatt igy kifordult volna magából,én sem lettem más,mégis megváltozott a viselkedése.

igyekszem nagyon,de néha áar nem tudom leplezni,mennyire szomoru vagyok,mit tegyek ?


2019. jún. 22. 05:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Ülj le vele, mond el neki amit ide írtál. Az őszinte kommunikáció alap egy kapcsolatban.

Találjatok megoldást a problémára.

2019. jún. 22. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Lépj ki. Ne erőltesd ezt az egészet, nem tudod ráerőltetni hogy szeressen, ne is akard.
2019. jún. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!