Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam a páromnak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a páromnak hogy előtte lefeküdtem valakivel?

Figyelt kérdés
Amikor a páromat még nem ismertem, volt egy kis kalandom valakivel, akivel 2x le is feküdtem. A párom megkérdezte tőlem mi történt köztünk és én azt mondtam csak csók volt. De most mégis a képbe jött ez a valaki, és el szeretném mondani a páromnak az igazat vele kapcsolatban. Elmondjam? Ne mondjam? Mi lesz a reakciója arra, hogy hazudtam? Hogy kezdjek neki?

2019. okt. 10. 22:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Őszintén! Minek? Miért fontos ez?
2019. okt. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mert a párom féltékeny rá.
2019. okt. 10. 22:55
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Jól nem jössz ki belőle,jobb ha hallgatsz.
2019. okt. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%
Maradj a csóknál, mert egy félékeny hülye mellett erre a kapcsolatod is rámehet.
2019. okt. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem jó ötlet.
2019. okt. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
Felesleges elmondani.
2019. okt. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Kérdezte is hogy biztos csak csók volt? Én pedig a szemébe hazudtam hogy igen.

De ugye nem megcsaltam, mert ez még azelőtt történt hogy megismertem.

2019. okt. 10. 23:05
 8/21 anonim ***** válasza:
63%

A párodnak mi kifogása van az ellen, ha őelőtte mással partnerkapcsolatban voltál, amibe (egészséges felnőttek lévén) a testi kapcsolat is beletartozott????


Mert ha ezzel kifogása van, akkor MENEKÜLJ!!!!!

2019. okt. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Rockarc ***** válasza:
66%

Szep kis kapcsolat. Az egyik feltekenykedik egy olyanra, akihez semmi koze, a masik meg letagadja. Egymast megtalaltatok, passzoltok is, de biztos ez a jarhato ut?


Nyilvan nem varhatsz happy endet a tortenettol, de ha elmondod az igazat, akkor onnantol nyugodtabban alhatsz. Es legkozelebb esznel leszel, hogy erdemes-e hazudni. Aztan a feltekenykedesevel es a kishitusegevel meg neki kell megkuzdenie, az az o harca. Eleg furcsa lenne, ha azt mondana, hogy akkor nem kellesz.


Komolyan, tenyleg ilyen kapcsolatba akarsz elni, ahol egy komplexusos ember lenne a parod? Meg wc-re sem mehetsz engedely nelkul. Miert nem keresel valaki olyat, aki mellett nem erzed azt, hogy hazudnod kell?


43F

2019. okt. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
Én meg nem értem meg, minek kell hazudni, ez által felesleges feszültséget generálva. Gondolom nem véletlenül féltékeny, ha látja rajtad, hogy valamit titkolsz. Nincs sok köze hozzá, hogy kivel feküdtél le előtte, de nálam az efféle hazugság lapátot jelent. Azt áruld el, hogy miért volt jó letagadni, ha már egyszer megkérdezte?
2019. okt. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!