Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennetek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek a helyemben? Nagy hulyeseg?

Figyelt kérdés

Szoval parkapcsolatban elek tobb mint 8 eve,de eleg eroltett mar az egesz. Parom kulfoldon dolgozik,kb 2-3 havonta jon haza de akkor sem megyunk ketten sehova kikapcsolodni. Igazabol csak o tartotta bennem a lelket hogy lehet meg szep az elet,mivel barataim nem igen vannak es a csaladommal is iszonyat rossz a kapcsolatom. Anyam szinte egy cselednek tart csak itthon. Ez miatt szorongasom is lett.Sajnos paromra se igazan szamithatok most mar ez naprol napra egyre vilagosabb szamomra.

Megismertem viszont egy masik ferfit 1 honapja. O kint lakik Amerikaba. Egesz jol megertjuk egymast,pozitiv ember nagyon.

Hulyeseg lenne mindent itthagyni ugy ahogy van es kimenni hozza?

Felek itt mar nekem soha nem lesz jobb.

Szeretem a parom is de tudom hogy sosem fog megvaltozni. Nem vagyunk hazasok meg el sem jegyzett 8 ev utan sem. Munkaja az elete. Nem tudom mit tegyek,de felek ha itt maradok meg depressziosabb leszek.



2018. szept. 9. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
23%

*O kint lakik Amerikaba


Programozó az illető?

2018. szept. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem programozo,de maganvallalkozasa van,kaliforniaban lakik.
2018. szept. 9. 18:43
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Ööö... miért nem a párodhoz mész ki külföldre??
2018. szept. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Teljesen életszerű... Kaliforniában lakik, és pont ebből az országból akar majd egy barátnőt aki még helyesen írni sem tud.

Aha értem.

Vajon miért nem tudlak sajnálni egy pillanatig sem?

2018. szept. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mert itt is van vallalkozasa, es azt mondja maradjak itt es segitsek neki a munkaba. Nekem itt a helyem ugy mond,neki meg 10ezer kmrrel odebb.... mennek en! Nem rajtam mulik. O nem akarja.
2018. szept. 9. 18:49
 6/10 A kérdező kommentje:
4-es mert mit nem irtam jol? Ismeretlenul miert itelkezel?
2018. szept. 9. 18:50
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Igen, az USA mar csak igy mukodik... fogod magad, mindent itthagysz es tart karokkal varnak :"D.
2018. szept. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Ez az egyik dolog, amit az utolsó ír.


A másik, hogy...ööö...azt mondod, a másik férfi egyáltalán nem akarja, hogy kimenj hozzá...akkor meg miért mennél? :D:D

meg mi az, hogy azt AKARJA, hogy te vezesd itthon a vállalkozását? Hö? Jobb lenne neked valaki harmadik, ha pároddla nem tudjátok tisztázni a helyzeteteket.

2018. szept. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Igen, hülyeség kimenni, mert semmit nem tudsz arról az emberről. Rendbe kellene tenned az életed, és utána gondolkozni párkapcsolaton.
2018. szept. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem a masik nem akarja hogy menjek. Hanem a mostani parom mar ha meg annak lehet nevezni. Tudom nem igy mukodik hogy fogom magam es lelepek csak mar itt sem jobb. Sokszor probaltam en mar vele megbeszelni sok mindent! Igergetes lett a vege.

Jo lenne uj eletet kezdeni valahogy csak ez baromi nehez.

Persze megprobalok beszelni a parommal de ketlem hogy elernek valamit is. Kihasznalva erzem magam.

2018. szept. 11. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!