Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fájhat még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fájhat még mindig ennyire ez a kapcsolat s a szakítás?

Figyelt kérdés
Nem sokáig voltunk együtt, és ő szakított. Emiatt még pluszban jobban megalázva érzem magam, és amiatt is, mert érzelmileg is bántott a kapcsolat alatt is. Pedig a legelején én voltam a legjobb az életében, azt mondta senkit nem szeretett úgy ahogy engem. Fáj, hogy ebből semmi nem volt igaz, és hogy nekem, mint sok más velem egykorúnak egyszerűen nem adatik meg, hogy valaki őszintén szeressen. Még a házasságról is beszélt nekem. Kihasznált és manipulált. Depressziós is vagyok a kapcsolat óta, ennek már fél éve. N/26
2019. okt. 11. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:
29%

Fél éve? Ó anyám te sem vagy 100-as :)


Te egy retardált kretén miatt búslakodsz. És így búvalb**aszottan valóban nehéz lesz továbblépni.


Amúgy igen....ő szakított veled, nem pedig te ő vele...ez itt a probléma. :)

Ez bántja a női büszkeségedet.


Szóval szerintem szállj vissza a földre, bazira nem fogsz tudni csinálni úgysem semmit, soha de soha. Szóval vagy továbbra is elbacottan éled az életedet vagy végre befejezed a hisztit, és élettel teli leszel.


Különben drága kislányom dádá lesz!

2019. okt. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fájhat ennyire, csak nem érdemes ennyi ideig olyan ember miatt rágódni, akinek csak játékszer voltál. Persze én is egy évig szenvedtem, majd cserébe akkorát rúgott belém, hogy most már szó szerint a mentőben is ütném a kétszínű, öntelt fejét.
2019. okt. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!