Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a helyes döntés, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés, és hogyan legyek határozottabb?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt a barátommal, én 18 vagyok,ő 20. Az elejétől éreztem, hogy nem biztos,hogy minden jó lesz,de szerettem,szeretem is,úgyhogy élt bennem a regény. Bármikor megpróbálok megbeszélni a kapcsolatunkról barmit is,kiakad,veszekedes lesz belole. Mar az elso hettol elore tervezett,mar az osszekoltozest is felhozta,de en ehhez nagyon fiatal vagyok.. a masik,hogy en nem tervezek elore,mert inkabb a jelent szeretnem elni. Ő emiatt haragszik es zavarja,hogy nem tervezek mint ő es picit ebbol a szempontból vedem magam,de ez nincs kihatassal a kapcsolatra, megis kiakad mindig. Miota velem van,ellokte magatol a baratait,mert velem lenne allandoan,ha felhozom, hogy ne találkozzunk minden nap,ugy csinal,mintha azt mondtam volna,hogy szakítsunk.. jatssza a mártírt, hogy hat majd megszokja. Előtte volt egy egy évig tartó párkapcsolatom, megszoktam azt,hogy ritkan latom,emiatt erosebb lett az egesz,hianyzott mindig. Mondtam a jelenlegi baratomnak,hogy azert nem akarok naponta találkozni, mert nem akarom hamar megunni. Erre persze ugyanugy kiakad,es panaszkodik,hogy bezzeg ő örökké tervez velem. Rengetegszer megfordult a gobdolataimban a szakítás, de sajnalom,es szeretem is őt, de talán nem eléggé. Nem tudom,hogy mi lenne helyes,4 hónapja vagyunk együtt csak,de sok frusztráció volt kar koztunk.. sok penzt adtam kölcsön neki,ez engem picit idegesitett,foleg ha nem adta vissza időben, dr mindig segíteni akartam rajta.. ismerem a csaladjat,ő is az enyemet,egesz komoly a dolog,de mar azt erzem sokszor, hogy nem birom.. tudom,hogy igy nem lehet tanacsot adni,de mégis,van értelme, hogy kitartsak mellette ?

2019. okt. 1. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne kitartanod mellette? Ha nem működik, tovább kell lépni. 18 vagy könyörgöm. Ha neked ez így nem jó, mert tapad, mint a matrica (szerintem nekem is sok lenne a pasi), akkor állj ki elé, hogy keressen mást, aki hasonló habitusú. Van férfi, aki hasonlóan igényel én-időt. Meg kell találni, aki illik hozzád. A pénzügyet meg nyilván rendezd vele.

30n

2019. okt. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Zavaró az is,hogy ő nem megy társaságba, pedig régebb rengeteget kint volt a barátaival, sőt állandóan. Most már senkivel,azt mondja,ez az ő döntése,mert amennyit csak lehet,velem akar lenni. Vasarnap is a barátnőimmel voltam,ő unatkozott egyedül, es bar nem mondta,hogy zavarja,hogy en masokkal vagyok,ilyeneket mondott,hogy "ez van,varom hogy vegezz,addig egyedul unatkozom"...
2019. okt. 1. 15:26
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj, de komolyan. Szaros 4 hónapja vagytok együtt, de máris kisajátít, rád telepszik, zsarol érzelmileg, erőlteti az összeköltözést és rád akar erőltetni olyasmiket, amire nem állsz készen, hahó! Szólaljon meg a vészcsengő a fejedben.. Ha neki ez a szeretet, akkor inkább ne kérj belőle, mert nagyon pórul fogsz járni.
2019. okt. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen, az ilyen mártíralkatok már csak ilyenek. Mint egy gyerek az anyjával, szimbiózist akar a kapcsolatban és vannak olyan hülyék, hogy mindenkit hanyagolnak ezért. Aztán ha te "önző" vagy (úristen, akarsz én-időt, meg a barátaiddal találkozni, mily botrány!), akkor megy a lelkiterror.

Ismét leírom. 18 vagy. Komolyan ebben akarsz poshadni? 30 évesen sem lennék hajnaldó, pláne nem olyan fiatalon, mint te!

2019. okt. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Olyan rossz,hogy tényleg megértem őt ,de nem birom azt,hogy ugy csinal,mintha 10 eves házasságról es 2 gyerekes családról lenne szó, hogy ha talán vége, akkor vége az életnek.. csak annyira nincs szívem bántani...
2019. okt. 1. 15:31
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek ,hogy végig olvastátok!😊
2019. okt. 1. 15:34
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Na és hány évet akarsz elpazarolni az életedből arra, hogy sajnálatból szenvedj mellette? Mert ez jobb sosem lesz, sőt, ez még csak a kezdet. 2 év múlva lesz szíved bántani, amikor már önbecsülésed se marad, mert annyira lehúz? 5 év múlva esetleg?

Ő is ezerszer könnyebben túlteszi magát rajtad most, mint ha még tovább húznád.

2019. okt. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, a párkapcsolatosdi ilyen, a szakítás fájdalommal jár. De SEMMI ÉRTELME, hogy elveszi a szabadságod és kisajátít! Csak húzod-halasztod és boldogtalan leszel! Nem te felelsz az ő boldogságáért, hanem ő maga. A tiédért meg te. Szóval most nem vagy boldog, tessék tenni ellene!
2019. okt. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez elég gáz a srác részéről. Ne húzd a dolgot, ennyi idősen nem kell ennyire tapadós kapcsolatot kialakítani.
2019. okt. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az az egy évig tartó kapcsolat tavkapcsolat volt, 1500 km volt a távolság,azért szoktam meg ,hogy ritkábban találkozunk, csak ezt elfelejtettem odaírni
2019. okt. 2. 05:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!