Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisgyerekes anyukàk ti a párotoknak mennyi "kimenőt" viseltek el?

Figyelt kérdés
Itthon vagyok a kisfiammal még gyesen. Azaz igazság, hogy már nehezen viselem az itthon létet, hogy nekem annyi a szórakozás, hogy a boltba meg a játszótérre megyek. Párom munka után van, hogy elmegy meginni egy sört a haverjàval, ez nem is gond, viszont már egyre gyakoribb ez és egyre később jön haza. Már kétszer összevesztünk e miatt. Azt mondja munka után ennyit megérdemel, de én meg úgy érzem, hogy elhanyagol minket, látom már nincs kedve hozzánk meg azaz igazság, hogy irigylem is, mert én ezt már nem tudom megtenni, hogy oda megyek ahová akarok és tőle is ezt várnàm el. Én is sok mindenről lemondtam a gyerek miatt akkor ő ezt miért nem teszi meg. Nem azt mondom sose üljön be egy sörre, de ez már 2 naponta megy.

2019. okt. 11. 20:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
45%

Kedve Utolsó, ez nem semmi. Hát rohadjon megy az ilyen.

Az én párom állandóan úszni jár el, ha nem úszni akkor is 8 óra előtt nem jön haza. Én csak azért is belevágtam a PhD. képzésbe, jogom van hozzá. Egy 2 éves kislányunk van, nem fogok több gyereket szülni, legalábbis neki nem. Igazából azon kaptam magam már vagy egy fél éve ( akkor még nem tanultam doktorin), hogy annyira fáradt vagyok, hogy már szó szerint roskadok össze a fáradtságtól, a folyamatos készenléttől. Arra kellett rájönnöm, hogy minden az én nyakamba szakadt. Takarítás, főzés, mosás, gyereknevelés. Persze ez a nő dolga, szeretek is főzni, de már néha arra gondoltam, hogy a pasik rohadtul kihasználják azt, hogy a kicsivel nem tudsz oda menni, ahova akarsz, ők meg élik világukat tovább. Elhiszem én, hogy az illatos már megfürdetett gyerekkel milyen jó is játszani. Bezzeg amikor hisztigombóc, akkor meg nem tudnak vele mit kezdeni. Mondtam, hogy menjünk el családi wellnessre... Erre a válasz: a kislánnyal ő nem jön el, mert nem tud tőle pihenni.

2019. okt. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
11%

Sajnos nekem is volt a baráti körömben ilyen eset.

A haverom megcsalta a feleségét, aki otthon volt a pici babával, és minden egyes légyott után hazafelé a villamoson lehúzott egy dobozoz sört, hogy otthon az asszony elhiggye, hogy tényleg sörözni volt. Mi pedig falaztunk neki.


Csak vicceltem, nem történt semmi ilyesmi.

De mi, férfiak képesek vagyunk erre, ha az asszony unalmassá válik. Jelenleg a haverjai izgalmasabbak neki, mint az a családi légkör, amit Ti teremtetek otthon.


Ha otthon lesz a férjed, légy szíves ne csak arról beszélgess vele, hogy milyet kakilt a gyerek, hanem viselkedj újra igazi nőként, a férjeddel pedig éreztesd, hogy ő egy igazi férfi, akinek hálás vagy, hogy biztosítja a jövőtöket.

2019. okt. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
De mégis mit kellene csinálnom? Azt mondta is már, hogy ez neki monoton. Itthon lenni és tvzni vagy már gondolom szex is unalmas. De mégis ha itt egy 3 éves gyerek akit fürdetni kell és már 8kor alszik akkor mit kéne csinálnom itt hagyni és menni a discoba vagy mire számít?? Ráadásul egy 40 éves emberről van szó, nem egy 25 évesről, hogy nem élte ki magát
2019. okt. 12. 14:01
 14/18 anonim ***** válasza:

Kérj meg valakit, aki vigyáz a gyerekre, és menjetek el randizni, kirándulni, utazni, stb.

A legnagyobb szerelem is unalomba tud fulladni, ha hagyják a felek.

2019. okt. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
13%

Amúgy mi a rosszabb?

Ha próbálkozol feldobni a kapcsolatot, és a végén elmondhatod, hogy Te legalább megpróbáltad?

Vagy ha meg sem próbálod? Mert ugye már az utolsó hozzászólásoddal le is írtad a kapcsolatotokat és a férfit is.


Ne haragudj, nem a lelkedben akarok gázolni, de nekem úgy tűnik, hogy várod a megoldást, akár kívülről, akár a férjedtől, de neked már csak a panaszkodásra van energiád, és nem a cselekvésre.


Mikor kérdezted meg utoljára őt őszintén, hogy milyen volt a napja, milyen érzések voltak benne a munkája során, gondolt-e rátok, fáradtnak érzi-e magát, hogy érzi magát?

2019. okt. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

#12 ahogy #11is leirta, minden a te nyakadba szakad, gyerek, haztartas,be vagy zarva, nem ernek ingerek, ferj nincs otthon, de ha hazaer, valtozz at alul nedves vadmacskava aki ajnarozza az eros, egzisztenciat teremto ferjet, aki semmit nem segit. Baromira nehez es nem is vagyok benne biztos h ilyen eroviszonyok mellett en meg akarom eroszakolni magam es meg ebben is a kedvere tenni.

Mi azota mar kulfoldon elunk, az anyukak itt visszamennek melozni 6honapos gyerek mellol, tehat a felnott eletuket legalabb 6-8oraban visszakapjak (ergo ferj szemeben is kivanatosabbak talan, onbecsulesuk is visszater hamar, mivel nem szoptatnak es reggelente kicsipik magukat, a kinezetuk is rendezettebb, cserebe viszont ezek a babak kevesbe kotodnek a szuleikhez mivel idegenek nevelik oket.) Marpedig en amikor vilagra hoztam a gyerekeimet arra "eskudtem fel" h mellettuk leszek amig szukseguk van ram, igy lesz a kis lelkuk rendben (nem arrol beszelek h iskolas korukig magam mellett tartom oket de egy 6hos csecsemonek az anyjara van szuksege). Nagyon nehez balanszirozni es kb lehetetlen boldog csaladot letrehozni ha a ferj nincs jelen az eletetekben mert nem tud/nem akar mit kezdeni egy csecsemovel/kisgyerekkel. Ertem h ez a kotodes nekik -mivel nem ok hordtak ki- nehezebben alakul ki, de ilyenkor kellene bekapcsolni az oszton helyett az agyukat es belatni h minel tobbet tehermentesiti az anyat, annal gyorsabban all helyre a csalad es a ferfi-no kapcsolat egyensulya.

Es a nok a szexhez is erzelmi alapon kozelitenek, ha boldogak, ha nonek erzik magukat, tobb a szex, ha cseledkent vannak kezelve,faradtak, nem erzik azt h de jo lenne osszebujni a masikkal.

2019. okt. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva?
2019. okt. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mer baromságokat írtál
2021. okt. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!