Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet ez az érzés bennem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez az érzés bennem a kapcsolatom szünete után?

Figyelt kérdés

A párom (25F) megcsalt, csókolózott valakivel többször is.Több minden van a rovásán, szóval szünetet tartottunk. Azért sem akart békülni eleinte, mert elvileg elültettem a bogarat a fülébe, hogy talán azért történhetett minden, mert nem élte még ki magát.

Most próbálja velem újrakezdeni. Én nagyon szenvedtem ez idő alatt, sokat sírtam. Viszont pár napja felálltam ebből az állapotból, és folytattam az életem. Most,hogy próbál visszatérni, valami nem olyan mint előtte. Talán ha még meg is bocsátom a tetteit, és folytatjuk, mégis az a nagy rajongásom ami volt...eltűnt, vagyis most zavar van bennem. Szeretem, a mindenem volt, de nagy volt a csalódás.

Mi lehet velem? (25L)



2019. okt. 11. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Indítsd a Spotifyt
2019. okt. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ostoba vagy, ha hiszel neki és engedsz neki.


Nem kellene. Éld tovább az élteted - nélküle. Eljátszotta az esélyét.

2019. okt. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Vagy akkora szánalmas, hogy megbocsátasz neki, s újra összeállsz vele. Hát mit mondjak, van egyfajta gusztusod.
2019. okt. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Rockarc ***** válasza:

Az ilyen baratnak sem jo, nemhogy tarsnak. Elment mar az a hajo reszedrol, ezt te is tudod.


43F

2019. okt. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!