Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes még folytatni?

Figyelt kérdés
Barátnőm szakított velem, de azt mondta, hogy esetleg átgondolhatnánk, hogy van-e még értelme folytatni. Kitűzött egy határidőt november elejére, hogy majd akkor megbeszéljük, hogy mi legyen, de már több, mint két hete nem beszélünk egymással. Én nem szeretném erőltetni ezt a kapcsolatot, mert ő bizonytalanodott el magában. Ha fontos vagyok neki, akkor ezalatt az idő alatt is érdeklődnie kellene felőlem és kifejeznie az érzéseit. De mi van, ha novemberbe azt mondaná, hogy szeretné folytatni, ti belemennétek így, hogy most semmi érdeklődést nem mutat felétek?

2019. okt. 12. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt az időt azért kérte, hogy mindenkiben letisztulhassanak az érzések, és ne ugyanazt tegyétek mint eddig is.
2019. okt. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt az időt azért kérte, mert valószínűleg van más neki. Ha azzal az illetővel összejönnek, te mész a levesbe. Ha nem, akkor jó leszel addig, amíg nem jön a következő delikvens.
2019. okt. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom van más is a képben csak még nem tudja kit válasszon.
2019. okt. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne áltasd magad, van más jelölt is. Ha az nem jön össze neki, akkor újra összejön veled (amíg nem kap jobb ajánlatot).
2019. okt. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fuss haver...
2019. okt. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!