Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig mondja, hogy mutassam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig mondja, hogy mutassam be a barátaimnak, de nekem nincsenek barátaim se haverjaim . Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon gáznak érzem ezt a helyzetet, az új párom olyan típus hogy minden hétvégén összejönnek a barátaival és már többször mondta, hogy hívjam el a barátnőimet, de nekem nincs 1 se. Szerintetek ez nagyon -gáz?

Én vagyok a nő.


2019. okt. 12. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Nekem sincsenek barátaim. Barátnőm sem voltak sosem.



Én megmondtam ezt a társamnak. És akárhányszor kell elmondom, mert ez az igazság. Meg kell értenie.


Tedd te is ezt. Mond meg neki kerekperec, hogy neked nincsenek barátaid.

2019. okt. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nem értem hogy mi a ciki, mond meg hogy neked nincsenek, kész :)
2019. okt. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak az, hogy neki természetes ha találkoznak mindig, meg elmennék ide-oda és nyilván furcsa neki,ha én meg ilyen vagyok.
2019. okt. 12. 23:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj ez. Nekem 1 barátnőm van akit szinte bármikor tudok hívni, őt szívesen viszem magammal. Sok ismerősöm van viszont barátságos, de felszínes viszonyokkal. A páromnak több haverja van akikkel ki lehet mozdulni, szívesen hívnak engem magukkal. Neki viszont nem igen van mély barátsága, nincs is rá szüksége. Szóval így én a párom társaságához csapódom legtöbbször (a párommal együtt, persze).

Mondd el neki mi a valós helyzet, szerintem ez egy olyan dolog amit simán meg lehet oldani.

2019. okt. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%

Nincs olyan, hogy valami gáz, ciki. Semmi sem gáz vagy ciki. A gáz és ciki akkor jön létre, amikor valamit te annak ítélsz meg, mert mondjuk tudattalanul idomulsz a társadalmi normákhoz, és félsz, hogy mi lesz, ha véletlenül kilógsz a sorból. Ezért jön létre az érzés, amikor valamit cikinek, gáznak érzel. De ez az érzés csak egy érzés, semmi több. Képes vagy fölé emelkedni. Ez az érzés csak benned létezik.

Tehát itt nem az a probléma, hogy nincsenek barátaid, még csak nem is az, hogy valamit cikinek tartasz, hanem hogy félsz, hogy mi lesz, ha kilógsz a sorból. Elárulom: nem veled van a probléma, hanem a sorral, ami folyton ítéleteket hoz, cikinek, gáznak állít be dolgokat. A sor így cselekszik, de neked nem muszáj. Te dönthetsz másképp.

2019. okt. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mond meg az igazat.


De azon csodálkozom, hogy hogyan nem jött rá magától? Azért érződik ki az akinek egyáltalán nincsenek barátai. Vagy csak azért tudom ennyire, mert érintett vagyok benne? Hú nóz?

2019. okt. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Valakik csak vannak neked is, csak esetleg külföldre költöztek, vagy az országban messzire, vagy bármi. Mondd meg neki hogy nincsenk sűrűn összejárós barátaid jelenleg.
2019. okt. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mond meg neki. O.o
2019. okt. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!