Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hitessem el a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hitessem el a barátommal, hogy a fiú haverjaim tényleg csak barátok?

Figyelt kérdés

Van 2-3 srác, akikkel beszélek néha a neten, eggyel meg össze is futunk néha pl. egy sörre, de egyikük sem tetszik egyáltalán, és ők sem akarnak felszedni engem. Én a kapcsolatomról beszélek nekik néha, ő meg a csajozásaikról, plusz egyéb semleges témákról.


Nem arról van szó, hogy nem elég nekem a barátom, mert nagyon is az, és nagyon szeretem őt, viszont sosem szerettem lányokkal barátkozni (2 lányt leszámítva), és így ezek az emberek elégítik ki a "haveri" igényeimet.

Igen, fordított esetben nekem is rosszul esne, viszont úgy jöttünk össze, hogy neki akkor sem voltak lánybarátai, nekem viszont már akkor is voltak fiúbarátaim, és nyilván okkal nem jártunk.


Azt mondta, hogy bízik bennem, csak bármi vita van, egyből arra gondol, hogy melyikük tetszett meg. :( Pedig az életben nem jönnék össze egyikkel sem.


Ti mit gondoltok erről?


2017. szept. 30. 19:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd be őket egymásnak. Nálunk ez alap dolog volt párommal. Így láthatja, hogy amúgy rendes pasik akik nem nyomulnak. Plusz a haverjaidnak is "valósabb" lesz a párod, ha még meg is kedvelik egymást, akkor még kevésbé lesz féltékenység, és nagyobb lesz a tisztelet.
2017. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek együtt sörözni, akkor látja, hogy csak haverok.
2017. szept. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha nem vagy nagyon csúnya, akkor komoly esély van rá, hogy a barátság szerelembe fordul. Most van a barátodnak nője, de ha nem lesz, minden megváltozhat. Ha intelligens, talán meg sem fogod tudni, de a gyakorlat azt mutatja, hogy ennek igen nagy a valószínűsége. Hiszen a szerelem nem más, mint mély barátság, testi vonzalommal.

A barátod jogosan aggódik, illetve erősen kell, hogy bízzon benned, és saját magában.

Van kivétel is, de nagyon-nagyon ritka.

2017. szept. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mindegyikük szingli, illetve az egyik ismerősömnek van barátnője, de ő meg idős hozzám.
2017. szept. 30. 21:17
 5/11 anonim ***** válasza:

"Hogyan hitessem el a barátommal, hogy a fiú haverjaim tényleg csak barátok?"


Megmondod neki, hogy csak barátok. Nem kell elhitetni semmit, senkivel - vagy elhiszi, vagy nem.

Utóbbi esetben mehet isten hírivel, mert azt mégsem várhatod el, hogy egy olyannal éljen, aki megcsalja.

Oszt ennyi.

Ha marad - tehát mégis elhiszi -, akkor meg ne szórakozzon veled ezzel a féltékenységi fassággal.

2017. szept. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%

nem tudod vele elhitetni,mert lehet,hogy ő is volt ebben a cipőben,ami azt jelenti,hogy udvari bolondkodott,aki jelenleg parkoló pályán van a nőnél,de elég egy kis törés,lelki megrogyás,vagy épp egy felhőtlen hangulat,hogy bele lehessen csempészni a gyíkot a nőbe.

de ehhez ha nem is folyamatosan de sündörögni kell a foglalt,vagy visszautasító nő körül.

tehát egy felesleges idegesítési és frusztrációt okozó faktor az ilyesmi a barátodnak.

ezt is nézd át-

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__..

2017. szept. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én sosem csalnék meg senkit, semmi ilyen nincsen, vannak elveim. Plusz tényleg nem tetszenek egyáltalán. Itt nem arról van szó, hogy hát nem rossz, hanem tényleg egyáltalán.
2017. szept. 30. 22:20
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
1-es praktikus, jó tanácsod adott, de nekem is az jutott először eszembe, hogy ezt talán inkább magában kellene megoldania neki. Én örülök, hogy a barátnőmnek vannak férfi barátai. Megvan az az előnyük, hogy férfiszemmel nézik a dolgokat, és ha rólam beszélgetnek, abból sokkal jobban jövök ki, mintha ugyanazt a barátnőivel beszélné. Meg egyébként is, örülök ha jól érzi magát akármilyen nemű barátjával. Az nem baj, ha átfut a barátod agyán mindenféle, csak ne ez határozza meg a hangulatát, gondolatait.
2017. szept. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Elhitetni azt lehet, ami nem igaz. Az igazságról pefig meggyőzni szokták a másikat. Lehet, hogy te sem véletlenül használtad az "elhitetni" szót?
2017. okt. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ha van rá lehetőség, intézd úgy a dolgokat, hogy találkozhassanak egymással. Ez nálunk is sokat segített a dolgon mikor hasonló szituban voltunk párommal. Aztán lassan megszűnt a probléma.
2017. okt. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!