Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha folyton veszekedünk mert a gyesen lévő feleségem unatkozik otthon?

Figyelt kérdés
Másfél éves a lányunk és a feleségem egy ideje mikor hazaérek munkából mindig menni akar valahova. Mert ő egész nap csak otthon van a gyerekkel meg boltba meg játszótérre megy és ennyi. Elhiszem de én meg örülök ha 6kor végre hazaérek és nem kell vezetnem. Van hétvégén mikor elviszem a gyereket anyàmékhoz hagy menjen akkor ahová akar de az a 2 óra hossza neki kevés. 2 hetente elszoktunk menni kirándulni vagy plázába valahova. Már napi szinten ezen megy a vita, hogy ő nem bírja az állandó otthonlétet a gyerekkel. Felhívtam, hogy majd akkor ő dolgozik én meg itthon, erre felháborodik, hogy ezaz anya dolga.

2019. okt. 13. 17:18
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt igényem eljárni gyerek mellől, ettől még jó anya vagyok. Eljártam nyelvtanfolyamra, sportolni, barátnőzni is. Mondjuk nekem most munka és család mellett is van kedvem eljárni, csütörtökönként és péntekenként pl. 5-kor kelek és este 6.30-kor érek haza, mégis megyünk a gyerek focimeccsére, biciklizni vagy korcsolyázni, évszaknak megfelelően.
2019. okt. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
13%

Mond meg neki, ha visszahúz dolgozni, unatkozni biztos nem lesz ideje és még Gyes Extrát is kap, tehát a fizu mellé megkapja a gyerek 3 éves koráig a gyest pluszba.


Amúgy meg te vettél el ilyen önző nőt.

2019. okt. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem írtam, hogy nem foglalkozok a gyerekkel meg házimunkàból nem veszem ki a részem. Ha én vagyok a gyerekkel ha ő mindegy, neki nincs kedve itthon lenni. Szokott barátnőzni de akkor is az a baja, hogy vagy gyereket is vinni kell vagy 2 óra hossza kevés. Itt nincs bölcsőde, el kéne vinni busszal neki, úgy meg nincs kedve. Én autóval járok dolgozni 6.30kor indulok 6 körül érek haza, neki kéne vinni hozni így. Úgy látom dolgozni se akar, csak csavarogni állandóan. Ràadàsul egy fizetésből nem is tehetjük meg, hogy folyton menjünk mindenféle.
2019. okt. 14. 10:23
 24/29 anonim ***** válasza:
61%

2 óra barátnőzés az kevés. Megértem, hogy unatkozik, megértem, hogy a töke kivan veled meg mindennel.

Plázába is el szoktatok menni? Aztaaaaa, az aztán kikapcsoló tényleg.


Hogy vigye bölcsibe meg menjen dolgozni, ha ennyire nincs a közeletekben? Vagy majd mondja meg a munkahelyén, hogy bocsika, én majd ekkor meg ekkor járok be/megyek el, mert a gyerekem bölcsibe jár. Biztos van olyan munkahely, ahol megértik, perszeeeee.


Mondjuk én cserélnék veled. Isten ments, hogy hosszú ideig otthon maradjak és becsavarodjak.

2019. okt. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Mondjuk azt továbbra se értem, hogy miért vár mindennel rád. Ha nincs két autótok, létezik busz is a világon, másfél éves gyerekkel már be lehet buszozni a városba. A barátnők dumálni nem tudnak odamenni hozzátok néha? Mondjuk amikor alszik a gyerek délután, akkor nyugodtan mehetnének. Ilyen kicsi gyereknek még órákat kéne aludni délutánonként. Egyébként meg más is dolgozik a gyerek mellett, attól még, hogy a bölcsi-ovi-iskola nem a szájukban van. Előbb-utóbb vissza kell menni dolgozni, és akkor kénytelen lesz valahogy megoldani a közlekedést.


Nekem továbbra is az jön le, hogy baromi kényelmes egy nő.

2019. okt. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Kérdező, azt tudtad, hogy nem csak az anya írathatja be bölcsibe a gyereket, és 6-kor már nyitva vannak? Vidd el te bölcsibe, ő meg majd elhozza.

Jaaa, hogy te ezt nem tudod, és nincs hely a bölcsiben?

A másik: Te vetted el, te csináltál neki gyereket, mindezt úgy, hogy tudod róla, hogy lusta, és nem is akar dolgozni. Gondolom, az életben nem volt munkahelye, azért van csak a gyes. Vagy: 18 körül szült. Utóbbit tartom esélyesnek, mert még barátnője és menne, a pénz értékét pedig nem fogja fel.

Mit tegyél? Semmit. Ennek tudatában alapítottál vele családot, ezt vállaltad. Így jártál.

2019. okt. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
57%
"Egyébként meg más is dolgozik a gyerek mellett, attól még, hogy a bölcsi-ovi-iskola nem a szájukban van. Előbb-utóbb vissza kell menni dolgozni, és akkor kénytelen lesz valahogy megoldani a közlekedést." - édes-drága 70%, te a Holdon laksz? Miért csak az ő dolga lenne ezt megoldani?? Dolgozik ő is meg a férje is: KÖZÖS gond, csillagvirág, középkorban maradt gyökér...
2019. okt. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Na tudod ki az édes virágod :) Írta a férj, hogy reggel 6-tól dolgozik estig. Gondolom, amennyiben a nő nem ilyen munkarendben dolgozik, hanem mondjuk későbbre jár, akkor neki illene a gyereket szállítani, nem a hajnalban munkába menőtől elvárni. Plusz este fél 7kor megnézem, hova mehet a gyerekért, ugyanis nem őrzik meg addig sehol se, hellóka... De ugye ez mind feltételes mód, mert azt se tudni, a felesége egyáltalán dolgozott-e valahol. Nem hinném, mivel másfél éves gyerek mellett még a gyedet kapná akkor és nem a gyest. Szóval előbb talán munkahelyet kéne találni. De szerintem egyszerűbb lesz neki még egy gyereket szülni hamarosan, aztán már két gyerek mellől elégedetlenkedni tovább.


Amúgy én is nő vagyok és abszolút nem férfi párti, de az ilyen örökké hisztiző, lusta nőktől már nekem is herótom van.

2019. okt. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Írta valaki, hogy nem kap bölcsibe férőhelyet az a gyerek, akinek az anyja nem dolgozik. Hát még jó, hogy nem az elől veszik el a helyet, aki dolgozna. Ő meg lepasszolja a gyereket reggel, aztán megy pletykálni meg műkörmöshöz, vagy mi...
2019. okt. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!