Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba. Aki meleg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már sok-sok éve ismerjük egymást, szinte együtt nőttünk fel. Sosem veszekedtünk, mindenben számíthatunk egymásra.

Egy ideje egész egyszerűen azt veszem észre, hogy szeretem. Már nem úgy, mint azelőtt, hanem sokkal jobban, intenzívebben. Jó vele lenni, megért, és még helyes is.

Egy baj van. Kb 2 hónapja elmondta, hogy ő a fiúkat szereti. Na képzelhetitek, hogy ott, akkor mi zajlott le bennem. Nem is mondtam semmit, inkább ittam egy pohár vizet. Ezek után tljesen romba dőlt MINDEN álmom, vágyam. Főleg, hogy már felcsillant egy halvány reménysugár, hogy több éehet köztünk barátságnál, mert mikor nála aludtam, kicsit iszogattunk, és elcsattant egy csók. Ezek után ebbe is szörnyű belegondolni....

És érdekes, hogy egyáltalán nem is gyanakodtam erre, hisz teljes mértékben hetero pasinak látszott.

Szörnyen érzem magam még mindig. Nem tudom őt elfelejteni, pedig javasoltam, hogy találkozzunk ritkábban. Egyébként ő nem tudja, mit érzek iránta. Mit tegyek? Hogyan verjem ki Őt a fejemből?

Esetleg valaki járt már hasonló helyzetben?


2010. júl. 16. 14:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
93%

szerintem felejtsd el:)tudom hogy konnyű mondani..de ha meleg akkor nem fog akarni tőled semmit sem,vagyis barátságnál többet.

Járj bulizni,menj strandra,szórakozóhelyekre ismerkedj, barátkozz másokkal,pasikkal..és remélem majd találsz valakit akivel lehet is még valami:)és odaleszel majd érte..szorítok:)

2010. júl. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én ugyanebben a helyzetben voltam pár hónapja. Régóta szerettem őt, minden nap együtt voltunk, nem is tudtam elképzelni az életem nélküle (bár most is nehéz...). Nos, köztünk is volt csók, aztán egy bulin azzal kellett szembesülnöm, hogy egy másik sráccal csókolózik. Padló. Akkor ő is megtudta, hogy szeretem, és azóta sajnos másképp viszonyul hozzám... Lehet, hogy jobban tennéd, ha nem mondanád el neki. Mindenesetre nem tudsz mit tenni, el kell felejtened. Próbálj meg más szemmel nézni rá, csak barátként kezelni. Nagyon nehéz, tudom. Bennem valami megszakadt azon az estén, amikor megtudtam... nehéz volt feldolgozni, de már nem szeretem szerelemből. Nekem még annyival is nehezebb, hogy ő a lakótársam is egyben. A legrosszabb az egészben a hasonlítgatás... hiába nem szeretem már, mégis valamilyen szinten az ő egy részét keresem másokban. Kívánom, hogy ez veled ne így legyen... és tudj ismét érezni! Én sajnos még mindig nem tudok... :(
2011. febr. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Valld meg neki, hogy te szerelmes vagy belé! :)
2012. aug. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
32%
vegyél neki selyem boxert az bejön a melegeknek örülni fog neki
2015. ápr. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 XYvalaki válasza:
Szia. Mi lett a vége? Elmondtad neki?
2015. máj. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!