Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek a kapcsolatnak mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek a kapcsolatnak mi lehet a jövője?

Figyelt kérdés

Hosszú a történet... Én egy szegény lány vagyok, sosem voltam még külföldön nyaralni, azonban idén nyáron eljutottam Horvátországba a nagynéném segítségével. A tengerparton összeismerkedtem egy fiúval akibe rögtön egymásba szerettünk és megígérte hogy eljön miattam Magyarországra. Meg is tette... Ma ment el. Az ittlete számomra meglepő volt. Október 4.en jöttünk össze amikor a hotelja liftjeben megcsókolt. Az első nap már felmentunk a hotelja szobajaba ahol történtek dolgok. Másnap volt a szülinapom amire a szüleim meghívták el is jott hozzánk ottaludt és kaptam tőle rózsát ami nagyon kedves volt tőle. Másnap gondoltam megmutatom a város nevezetességeit amire igent mondott egy szép parkban voltunk ahol nekiállt fuvezni ( nem is tudtam róla hogy ezt csinálja) kicsit csalódás volt számomra. Az elkövetkező napokban egyre bátrabb lett, azt mondta osszehozna egy 3ast a barátnőmmel akinek KAPCSOLATA van és összevesztem vele mondván hogy nem becsüli a kapcsolatát a lánynak és hagyja őt békén.Kovetkezo nap újabb vita mert elvitt minket Budapestre kirándulni és vezetés közben kezdett el drogozni amin kiakadtam mert akár meg is hallhattunk volna. Szex közben erőszakos volt velem, fojtogatott amit megkérdeztem miért van és elvileg azért csinálta így mert így akarja izgalmassá tenni a dolgot szte a szimpla szex unalmas. Egyszer úgy folytatott hogy bekonnyeztem azóta bocsánatot kért és megkérdezte hogy hogy jó nekem tehát figyelmesebb. Alapból normális fiú csak vannak hülyeségei amikor néha szív. Amikor nem tette romantikus volt, elvitt vacsorazni, a családommal töltött időt, a hugommal is összebarátkozott, meglepett a rozsaval, mondta hogy szeretlek. Úgy igazából október 7.en jöttünk össze mert akkorra vált komollya a dolog. Megígértuk hogy egyikünk se fogja megcsalni a másikat elkérte az insta fiókomat mert kicsit bizalmatlan meg velem.amit furcsaltam meg hogy szex közben képet csinált rólam. Nála ez ilyen mánia... Szereti a barátnőjét meztelen látni főleg ha tavkapcsolatrol van szó mint nálunk. 3honap múlva megyek hozza. Elvileg az édesanyja szeretettel vár. És lakhatok majd náluk.

20/L



2019. okt. 13. 21:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Na jó szerintem azonnal hagyd ezt a srácot. Már rögtön az a tény, hogy füvezik meg drogozik. Nyilván ez belefér valakinek. De amikor erőszakos veled, meg fojtogat és képeket csinál rólad? Most te ezt komolyan normálisnak gondolod, meg azt mondod rá hogy normális srác? Basszus egy normális ember nem csinál ilyet. Én tuti nem mernék kiutazni hozzá.
2019. okt. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, ezt még olvasni is rossz volt. Ne legyél már ennyire kapcsolatfüggő. Az is kár, hogy így odadobod magad egy kvázi idegennek, mint valami olcsó használati cikket. Akkor ne is csodálkozz, ha használ. Teljesen elveszik az ismerkedés, egymás megismerésének a varázsa, ami annyira szép időszak lenne normal esetben.
2019. okt. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy komplett .
2019. okt. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ment tovább a másik csajához! Biztos hogy nem véletlenül csinált rólad képet! Van okod félni!
2019. okt. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre válaszolva: semmi. Hagyd a francba. Legyen már benned ennyi önbecsülés.
2019. okt. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Noren1989 ***** válasza:
83%
Édesjézus, gyere leeee!!!!
2019. okt. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts vele. Majd egyszer beszív és agyoncsap. Vagy rákap a kemény cuccokra.

Családot tuti ne akarj tőle.

2019. okt. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Te tényleg ennyire ostoba vagy?


Hagyd ezt a srácot a pitsába.

2019. okt. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem hagytam volna hogy mesztelen képeket készítsen!! 20évesen lehetne már annyi sütnivalód, hogy tudd ennek burva következményei is lehetnek. A dorog sok mindent kihoz egy emberből a végén még holtan végeznéd :/ hagyd a fenébe de komolyan!! 13 éves kapcsolatban élek van 2 gyermekünk, de soha eszébe nem jutna volna a páromnak elkérni a belépési kódjaimat! Kislány legyen eszed!! Beszélj anyukáddal ha nem bírod elengedni a dolgot, de nehogy elutaz hozzá!! Találsz te ennél sokkal jobb pasit ebben biztos vagyok! Ez a srác nem tisztel csak kihasznál!!!
2019. okt. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%

gyönyörű, bezzeg ha egy srác tényleg rendesen viselkedik veled és szépen az bezzeg nem jó

ha közben erőszakoskodik drogozik meg ilyeneket csinál az már is jó

engedéjed nélkül képet csinált rólad szex közben úgy h alig ismered? ez azért elég meredek, meg elkéri valamelyik fiokod jelszavát és azt nézetegeti? az h egy ilyen ember ne menjen félre arra annyi az esély h semennyit az alatt a 3 hónap alatt, ez túl gyors és spontán ahhoz hogy igaz legyen és legyen benne valami erő vagy akarás arra hogy ez a kapcsolat működjön.

Mi lenne ha letiltanád törölnéd és némítanád ahol csak tudod, megfürödnél szépen lefeküdnél aludni és amikor holnap felkelsz keresnél egy normális embert és te is úgy viselkednél mint akinek van esze, és nem vennéd magadat se ennyire semmibe mint most hogy egy ilyennel összeállsz. Szerinted ebből mi lesz? egyet elárulhatok egyszer úgy belövi magát h szexközben annyira erőszakos lesz h kishíját megöl vagy akár meg is ver mert éppen ez a fétisé meg hasonlók. Vagy annyira belövi magát h belehal, vagy téged is belő vagy mindketten meghaltok legközelebb a kocsiban.

Ébredj fel ez nem normális, ez nem szerelem, ez egy őrület - egy kaland max ez nem kapcsolat ez nem tartós dolog.

F/26

2019. okt. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!