Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez miféle nőkhöz való hozzáállás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miféle nőkhöz való hozzáállás?

Figyelt kérdés

Párom mesélte, hogy volt régen egy "barátnője" akit nem tartott okosnak és nem kedvelte a személyiségét, sőt azt, ahogy kinézett sem. A kapcsolatuk annyiból állt, hogy lefeküdtek mikor a páromnak kedve volt, tehát kihasználta a tényt, hogy a lány vágyik a figyelmére és talán szerette is.

Megkérdeztem, hogy mai fejével csinálna-e ilyet? Nem lenne lelkiismeret furdalása vagy valami? És azt mondta most miért kérdezek ilyeneket, illetve nem tud rá válaszolni, mert nincs ilyen helyzetben. Akkor tudná megmondani, hogyha lefeküdne így egy nővel mert akkor látná, hogy van-e lelkiismeret furdalása vagy sem.


Nekem az ilyen férfiaktól mindig felfordult a gyomrom, ezért rendesen fájdalmat érzek az agyamban, hogy valaki akit úgy ismertem meg, hogy egy tisztaszívű, őszinte, kedves ember az ilyeneket mond...



2019. okt. 14. 11:25
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Szóval a kérdésem az lényegében, hogy túlreagálom és minden férfi, nő, ember ilyen könnyen létesít nemi kapcsolatot mással?
2019. okt. 14. 11:27
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Kutyából nem lesz szalonna.
2019. okt. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
8%

Nagyon fiatal lehetsz, ha pusztán szavaktól ilyen féltékeny lehetsz... Eleve minek kérdezel ilyet a pasidtól? Ha azt akarod hallani ami jólesik a fülednek akkor hazudnia kell. Ha pedig igazat mondd, az nem esik jól.

Egyébként ő ettől még hűséges, nem kéne haragudnod rá...

2019. okt. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem a hűségről van szó, eleve úgy kérdeztem, hogy "ha mi esetleg szakítanánk". Maga ez a hozzáállás zavar
2019. okt. 14. 11:31
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Egyezik amúgy az értékrendetek?
2019. okt. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

"Szóval a kérdésem az lényegében, hogy túlreagálom és minden férfi, nő, ember ilyen könnyen létesít nemi kapcsolatot mással?"


Nem mindenki, de egyes emberek igen és azt gondolom, férfiak között többségben vannak az ilyenek.

Ha olyan férfit akarsz találni, aki csak olyan nőkkel feküdt le, akikbe halálosan szerelmes volt, nehéz dolgod lesz. Ha egyébként minden más működik a kapcsolatban, szerintem lendülj túl ezen.

2019. okt. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát a jövőben még nagyon sokszor tele leszel kételyekkel, kérdésekkel, bizalmatlansággal.

Kérdés, hogy megbírkózol e velük vagy sem-

2019. okt. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen nagyon sokan , nagyon könnyen létesítenek nemi kapcsolatot a másikkal.

Sajnos nem olyan ember amit te gondolsz róla. Van hogy évek múlva derülnek ki dolgok a párunkról amik gyomorforgatóak...

Most ez veled történt meg.

F36

2019. okt. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"minden férfi, nő, ember ilyen könnyen létesít nemi kapcsolatot mással" - Erre elfelejtettem válaszolni.


Sokaknak kimerül a szexualitás egy ösztönlény szintjén, de a "minden" egy kicsit erős ide. Vannak, akiknek fontos, hogy vonzódjanak a partnerükhöz / szeressék a partnerüket ahhoz, hogy lefeküdjenek vele.


Legalábbis magamból kiindulva állítom, hogy biztosan vannak még ilyen emberek. Egyszerűen nem tudnék lefeküdni olyan nővel, akihez nem vonzódok, magamat és a másik félt is átverném ezzel a viselkedéssel. Érzelmek terén még nem gondolkodok így, mivel nem voltam még szerelmes.

2019. okt. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
22%

Nyugodtan szidjatok.

Nem ítélem el. Nem lett megerőszakolva a hölgy. Akkor neki is jó volt. A férfi kihasználta az alkalmat. Találkozni fogsz még ilyennel az életben.

2019. okt. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!